User views view_news rubric_id news_rubric_id 21

A. Zuoko komanda didžiausia Vilniaus mero rinkimuose

Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas pristatė net 102 žmonių komandą, su kuria dalyvaus Vilniaus mero ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimuose kovo 3 d. - tai didžiausias sąrašas kandidatų, dalyvaujančių šių metų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimuose.

„Tai geriausia komanda, kokia tik gali būti šalia. Tai žmonės - mylintys savo miestą ir puikūs strategai, jau dabar dirbantys kartu ir atskiromis grupėmis pagal savo profesines sritis. Tai komanda, kuri po kiekvieno savo susitikimo pristato puikias idėjas, komanda - pilna entuziazmo ir tikėjimo tuo, ką daro. Miestas sėkmingas tiek, kiek laimingi jame gyvenantys žmonės. Ir ši komanda padarys viską, kad jų įgyvendintos idėjos prisidėtų prie mūsų visų laimės", - sakė A. Zuokas.

Kartu su A. Zuoku kandidatuoja Lietuvos meno galerininkų asociacijos prezidentė, tarptautinės meno mugės „ArtVilnius" įkūrėja ir vadovė, vienos seniausios ir garsiausios Vilniaus meno galerijos MENO NIŠA vadovė Diana Stomienė. „Vilniečiai, meno žmonės yra išsakę puikių idėjų, ko jiems trūksta - tai ir Vilniaus galerijų kvartalas, kultūros galerijos pasaulio didmiesčiuose, kur galime pristatyti mūsų menininkų darbus - aš jomis tikiu ir žinau, kad galime jas įgyvendinti", - sakė D. Stomienė.

Miesto Taryboje toliau ketina dirbti ir dabartiniai Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos nariai Žilvinas Šilgalis bei „Helios Group" prezidentas Valerij Stankevič. Ketvirtuoju numeriu sąraše išreitinguotas advokatas, Teisės magistro išsilavinimą įgyjęs Didžiosios Britanijos Susekso universitete (University of Sussex) Vydūnas Sadauskas.

Pirmajame dešimtuke yra ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja neįgaliųjų klausimais Eglė Čaplikienė, dokumentinių filmų "Ateities mokykla ir/ar laimė kūrėjas”, verslo knygų leidėjas, tarptautiniu mastu pripažintas vadybos ekspertas Darius Radkevičius, ypač daug dėmesio skyręs Butano švietimo sistemos, paremtos laimės principais, analizei.

Naujus darbus išmanaus miesto srityje ketina tęsti ir Indrė Jakaitytė. „Vilniečiai, kurie naudojasi programėlėmis m.parking, m.ticket, „Tvarkau Vilnių" galbūt net nežino, kad tai - šios ambicingos išmaniųjų miestų ekspertės darbas.  I. Jakaitytės inicijuotas „Smart Vilnius" projektas laimėjo tarptautinį IBM Smarter Cities Challenge konkursą, CNN nominavo Vilnių tarp TOP 10 sparčiausiai augančių išmaniųjų miestų pasaulyje", - sakė A. Zuokas.

Prie A. Zuoko komandos prisijungė ir Blokų grandinių technologijų, kriptoekonomikos vystymo ir duomenų saugos specialistas, Lietuvos startuolių ekosistemos vystytojas, Blokų grandinių laboratorijos įkūrėjas, Lietuvos vaikų sklandymo sporto asociacijos tarybos pirmininkas Vytautas Kašėta, turintis idėjų, kaip naujas technologijas pritaikyti miesto valdyme.

Švietimo srityje ketina dirbti Vilniaus Žemynos gimnazijos pavaduotoja ugdymui, dabartinė Vilniaus m. savivaldybės tarybos narė Aldona Šventickienė,  kuriai už nuopelnus švietimui suteiktas 2012 metų mokytojos vardas.

Naujas vardas politikoje, tačiau gerai žinomas tarp menininkų ir fotografų - Jonas Staselis: fotografas, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas, Asociacijos LATGA tarybos narys, Europos menininkų tarybos (ECA - European Council of Artists) Vykdomojo komiteto narys.

"Džiaugiuosi, kad mūsų komandoje - daug idėjų sporto srityje turintis Kęstutis Bagonas - "Lietuvos mažojo futbolo asociacija” vykdantysis direktorius, Pasaulinės mažojo futbolo SOCCA federacijos atstovas Lietuvoje, Lietuvos mažojo futbolo rinktinės vadovas. Esu įsitikinęs, jog kartu pasieksime, kad pagerintume sporto bazes ir sporto infrastruktūrą, o Vilnius taps dar daugiau sportuojantis ir sveikas miestas", - pabrėžė A. Zuokas.

A.Zuoko komandoje yra ir gerai žinoma turizmo ekspertė Jolanta Beniulienė, verslininkas, Baltijos vadybos instituto ( BMI ) valdybos narys Antanas Juozas Zabulis, dizaineris Sergej Gandžumian, garsus choro dirigentas bei dainininkas, LMTA Choro dirigavimo katedros vedėjas, doc. Dainius Puišys.

Paskutiniu numeriu rinkiminiame sąraše - Agnė Zuokienė. Prieš ją paskutiniame sąrašo dešimtuke - du buvę ministrai - Algis Čaplikas bei Regimantas Čiupaila, viceministras - Artūras Daubaras, vyriausybės patarėjas - Paulius Girčys, buvęs priešgaisrinės apsaugos ir darbo departamento vadovas - Kazys Zulonas.

"Mūsų kandidatavimas - tikėjimas A. Zuoku, visa komanda ir programa”, - sakė A. Čaplikas.

Vienas pagrindinių darbų, kuriuos sieks įgyvendinti komanda - nemokamas viešasis transportas Vilniuje, kaip Taline jau šešerius metus, taip pat mažų mokyklų šalia namų projektas, kuriose mokytųsi iki 500-600 moksleivių, dar keturi nauji centrai kaip Lietuvos vaikų ir jaunimo centras skirtinguose miesto rajonuose, Šeškinės Ozo - net 50 ha parko atgaivinimas Šeškinėje.

„Tai tik keli darbai, kuriuos įgyvendinus, vilniečiai jaustųsi mieste daug laimingesni. Jų yra daugybė - net 100 projektų, kurie buvo pradėti man jau baigus kadenciją ir kuriuos reikia pabaigti. Tai modernus viso miesto LED apšvietimas, sutvarkyti daugiabučių kiemai, skaidri atliekų sistema, kur atliekos išvežamos tada, kai reikia vilniečiams, o ne pagal grafiką, Liepkalnio-Žirnių gatvių dviejų lygių sankryža, Šiaurinės gatvė, tiltas į Balsius, kad gyventojams nebereikėtų stovėti kamščiuose, Neries krantinių rekonstrukcija, Tautos namai ant Tauro kalno ir kiti, kuriuos galima rasti svetainėje www.laimingasvilnius.lt", kalbėjo A. Zuokas.

A.Zuokas ir komanda kviečia vilniečius teikti siūlymus "Laimingo Vilniaus" programai, tapti miesto strategais ir Vilniaus ateitį kurti drauge. A. Zuoko ir vilniečių koalicijos „Laimingas Vilnius" rinkiminio sąrašo numeris - 7.

ARTŪRAS ZUOKAS LAIMINGAS VILNIUS RINKIMAI SAVIVALDYBĖ ĮVYKIAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Sportas
Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo marškinėlius ir šį sezoną vilkės vienas ekipos lyderių Liviu Antalis. Futbolininkas su sostinės klubu pasirašė naują sutartį ir ketvirtadienį jau dalyvavo treniruotėje. 29-erių rumunas praėjusiame sezone buvo rezultatyviausias A lygos žaidėjas pasižymėjęs net 23 įvarčiais. Savo meistriškumą jis demonstravo ne tik vietiniame fronte, bet ir UEFA Europos lygos atrankoje, kur įmušė tris įvarčius.   „Man labai malonu sugrįžti į...
Įvykiai
Vilniaus geležinkelio stoties teritorijos modernizavimo projektui „Vilnius Connect“ suteiktas regioninės svarbos projekto statusas. Tam vasario 21 d. pritarė Vilniaus regiono taryba. Tai leis efektyviau įgyvendinti projektą ir užtikrins vieningą teritorijos ir Stoties rajono konversiją.  „Vilnius Connect“ projekto įgyvendinimo metu ketinama modernizuoti Vilniaus geležinkelio stoties teritoriją ir joje įkurti modernų daugiafunkcį mobilumo, verslo ir laisval...
Nuomonės
Automobilių vairuotojai žino, kokia žūtbūtinė kova kiekvieną vakarą užverda sovietmečiu statytų daugiabučių kiemuose. Jos priežastis aiški – transporto priemonių yra daugiau nei vietų joms pastatyti. Prieš kelis dešimtmečius statytiems daugiabučiams planuotojai vieną automobilio parkavimo vietą kieme skyrė dvidešimčiai butų. „Senųjų daugiabučių kiemai yra tiksinti bomba, kuri verčia gyventojus ne tik rizikuoti savo turtu, bet ir pažeisti įstatymus. Gatvių...
Įvykiai
Kovo 1–3 d. Vilniuje vyks didžiausias lietuvių etninės kultūros renginys Lietuvoje – tradicinė Kaziuko mugė. Ji šurmuliuos Gedimino prospekte, Lukiškių, Rotušės, Vinco Kudirkos ir Katedros aikštėse, Žemaitės, Odminų ir Konstantino Sirvydo skveruose, T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Maironio, Pilies ir Didžiojoje gatvėse ir Vokiečių gatvės neporinių namų pusėje. Taip pat kovo 1 d. nuo 13 iki 15 val. vyks Kaziuko mugės dalyvių eisena Gedimi...
Įvykiai
20-tą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidaryta keturias dienas vyksianti tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Šūkiu „Po 20-ies metų“ šiemet lankytojus pasitinkančios mugės atidarymo ceremonijos metu įteiktos Kultūros padėkos mugės organizatoriams bei organizacinio komiteto nariams. Jubiliejinė mugė lankytojams pasiūlys daugiau nei 500 renginių, kvies į susitikimus su užsienio ir Lietuvos rašytojais. Po teatralizuoto atidarymo Vilniaus knygų...
Įvykiai
Vilniaus laukia naujas grandiozinis infrastruktūros projektas, kuris ženkliai pagerins susisiekimą mieste, ypač sunkiajam transportui: savivaldybė skelbia Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryžos rangos konkursą. Transporto arterija, kurią kasdien kerta daugiau kaip 60 tūkst. transporto priemonių, bus rekonstruota į dviejų lygių sankryžą. Keturių eismo juostų ir daugiau kaip 800 metrų ilgio Žirnių gatvės ir Minsko pl. dalis atsidurs tunelyje, o...
Švietimas
Vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui sujungti dvi profesinio mokymo įstaigas - Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centrą ir Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklą - į profesinio mokymo centrą „Žirmūnai". Dviejų profesinio mokymo įstaigų sujungimas leis racionaliau naudoti materialinius ir finansinius išteklius. Abi profesinio mokymo įstaigos veikia viename pastate ir siūlo panašaus profilio mokymo programų paketus. Po...
Sportas
Kovo 30-31 dienomis į naująjį Fabijoniškių baseiną Vilniuje sugūžės šimtai plaukikų iš Europos ir Azijos. Būtent čia vyks V. ir V. Katkevičių atminimo taurės varžybos bei didelio susidomėjimo iš užsienio susilaukiantis Eurazijos taurės turnyras. "Labai džiugu, kad Vilnius pagaliau turi tokio lygio baseiną. Jis ir buvo statytas tam, kad čia galėtų vykti įvairaus lygio varžybos. Tai bus pirmas didelis tarptautinis renginys šiame baseine ir tikimės, kad tokių...
Įvykiai
Vasario 19 d. Vilniaus universitetas pradėjo studentų mentorystės projekto „Kelrodė žvaigždė“ antrąjį etapą – startavo naujos savanorių mentorių grupės susitikimai su vaikais iš Vilniaus mokyklų. Į „Kelrodės žvaigždės“ projektą įsitraukę Vilniaus universiteto studentai dalį savo laiko skiria bendravimui su 3–6 klasių mokiniais, kuriems reikia pagalbos moksluose ir paskatinimo daugiau pasitikėti savimi. Projekto pagrindinis tikslas – skatinti studentus sava...