PREKIŲ / KROVINIŲ MARKIRAVIMAS - ŽENKLINIMAS - ETIKEČIŲ KLIJAVIMAS

Deja, skelbimas senas
Mūsų sandėliuose Vilniuje - logistikos g.2, Sausių k., Trakų r. teikiame maisto produktų, drabužių bei avalynės, pramoninių, statybinių medžiagų ir pan. ženklinimo lipdukais paslaugą.

Daugeliui prekių tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse taikomi reikalavimai susiję su tinkamu prekių ženklinimu (prekių, jų sudėties, galiojimo laiko ir pan. aprašymas vietos kalba, EAC lipdukai ir pan.). Kai kada prekių gamintojai neskiria tam reikiamo dėmesio ir šią problemą mes esame pasirengę Jums padėti išspręsti greitai ir paprastai. Jums pateikus mums savo lūkesčius susijusius su prekių ženklinimu mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą. Pasirūpiname ir etikečių (lipdukų) gamyba bei klijavimu.

Mūsų sandėliuose turime galimybes greitai apdoroti didelius prekių kiekius (pradedant nuo 10000vnt).

Netinkamas/neteisingas prekių ženklinimas gali tapti kliūtimi prekių/krovinio įvežimui į kitą šalį- mes galime padėti Jums to išvengti! Tarptautiniame ES susitarime yra numatyta atsakomybė tais atvejais, jei ženklinimas neatitinka tikrovės. Nacionaliniai šalių teisės aktai taip pat numato atsakomybę už vartotojams teikiamos informacijos teisingumą. Muitinė, įformindama muitinės procedūras, kreipia dėmesį į jai pateikiamų duomenų visumą. Jeigu atsitiktų taip, kad deklaracijoje būtų nurodyta viena prekės kilmės šalis ar galiojimo laikas, ar sudėtis, o užrašas ant prekės ar pakuotės nurodytų kitą šalį, galiojimo laiką ar sudėtį- muitinei kiltų abejonė dėl deklaruojamos prekės kilmės šalies teisingumo. Muitinė paprašytų paaiškinti neatitikimo priežastis ir pagrįsti deklaracijoje nurodytos informacijos teisingumą.

Turime patirties tiek su paprastomis prekių ženklinimo užduotimis, tiek su sudėtingais, kai vienu metu reikia suženklinti didelius kiekius skirtingų prekių, tuo pat metu darant prekių išrūšiavimą bei kiekių patikrinimą.

Su Jumis bus išsamiai suderinti visi kaštai, specifiniai reikalavimai, kt. sąlygos.

Susisiekite su mumis dėl Jūsų prekių ženklinimo galimybių: [email protected] arba telefonu +37052840000 arba +37061130701
Kategorijos
Paslaugos
Veiksmas

Panašūs skelbimai

Ruošiame maistą vestuvėms tiek pobūvio vietoje, tiek pristatome pagamintą. Serviruojame stalus, deko...
19:29, rugsėjo 15 d.
Mokeisi vairuoti, bet dar nepasitiki savimi? O gal jau turi vairuotojo pažymėjimą, bet ilgai nevaira...
14:11, rugsėjo 10 d.
Atliekame įvairios apimties elektros instaliacijos montavimo darbus: * Vidaus elektros instaliacijos...
17:22, rugsėjo 16 d.
Vairavimo kursam taikomos nuolaidos ! Ruošiame A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transport...
14:12, rugsėjo 10 d.
Mūsų vairavimo mokykloje UAB „JTMC“ įgysite ne tik tvirtų KET žinių, bet įgausite D kat. praktinio v...
14:12, rugsėjo 10 d.
Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas – informacija apie Jūsų or...
19:29, rugsėjo 15 d.