Ieškomas investuotojas/verslo partneris

Deja, skelbimas senas
Sveiki. Esu 28m. Esu atsidaves verslui žmogus, kuriantis ir besidomintis verslu ilgiau nei 8metus. Stebiu rinkas analizuoju ir priemu sprendimus. Per visus tuos metus, visada rinkdavau kontaktus iš įvairiausių sričių bei specialybių įmonių ir žmonių, surinkau tikrai didelį pažinčių bei informacijos ratą, kas šiais laikais tikrai yra labai svarbu.
Ir manau atėjo laikas jomis, PASINAUDOTI.
Turiu rimtų pasiūlymų žmogui ieškančiam kur investuoti savo pinigus ir norinčiam iš jų uždirbti su didžiule procentinę grąžą bei perspektyva ateityje padidinti savo investiciją ne viena ir ne du kartus.
Matant kylančias paslaugų sektorio kainas, norime tiekti paslaugas, BET o kodėl nesujungus gamybos bei paslaugų tiekimo??? Jug tai x2 pajamos. Jei manote, kad Lietuvoje jau beveik visos verslo nišos išsemtos, tai galiu jums atsakyti tikrai ne.
Bet jei matote save tik užsienio versle, galime kalbėti ir apie tai. Turiu atvirų temų ir už Lietuvos ribų.
Galime pradžioje susitikti aptarti jūsų investicijos dydį, norimą procentinę grąžą, akcijų dydį įmonėje, bendradarbiavimą.
Prašau kreiptis tik realiai susidomėjusius žmones su realiu noru investuoti o ne tik išgirsti verslo įdėjas ir jomis bandyt pasinaudoti. Plačiau susitikimo metu.
Kreiptis tel: +37062141981 Karolis
Karolis
Veiksmas
Į mėgiamiausiusPašalinti iš favoritų