Kino teatruose

Drama, Lietuva, 2018
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018
Drama, Rusija, 2018
Siaubo, JAV, 2018
Animacija, nuotykių, šeimos, Kinija, 2018
Komedija, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Drama, romantinis, muzikinė drama, muzikinis, JAV, 2018
Veiksmo, fantastinis, JAV, 2018
Drama, biografinis, istorinis, JAV, 2018
Komedija, animacija, nuotykių, Kanada, 2018
Animacija, šeimos, Kinija, 2018
Trileris, JAV, 2018
Komedija, veiksmo, Didžioji Britanija, 2018
Drama, Rusija, 2018
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2018
Komedija, drama, animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2018
Komedija, istorinis, Prancūzija, Belgija, 2018
Komedija, romantinis, JAV, 2018
Komedija, JAV, 2018
Drama, Prancūzija, Marokas, Belgija, 2018
Trileris, mistinis, JAV, 2018
Komedija, Prancūzija, Belgija, 2018
Drama, Lietuva, 2018
Drama, biografinis, muzikinis, Italija, Belgija, 2018
Komedija, Lietuva, 2018

Filmai (kiti)

Dokumentika. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 14:30
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Dokumentika. Vokietija, Brazilija, Olandija, Italija, JAV, 2018 m.
21 spalio, 16:50
Filmo peržiūra ir aptarimas
21 spalio, 17:00
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00
Drama
22 spalio, 18:00
Dokumentinis
22 spalio, 20:00
Geriausios reklamos
23 spalio, 16:30, 19:00, 21:30

Koncertai

Folk dvasios muzikos koncertas
5 gruodžio, 19:00
Muzika nuo XVIII iki XXI amžiaus
Folk elementai, jazzo ir funk ritmas, soul ir pop muzikos energija
24 spalio, 20:00
Vytauto Kernagio dainos
25 spalio, 19:00
Albumo pristatymas
25 spalio, 20:30
Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
Grupė ''Pelenai''
Koncertas visai šeimai
P.Geniušas ir studentai (Škotija)
„Junonos ir Avos“ pastatyta Aleksejaus Rybnikovo ir poetui Andrejaus Voznesenskio
28 spalio, 19:00
Lietuvių šiuolaikinė muzika
Kokybiškos popmuzikos, šiandienos r&b ir eksperimentikos koncertas
30 spalio, 00:00
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Lotynų Amerikos muzikos koncertas
2 lapkričio, 21:30
Koncertas klarnetui, violončelei ir fortepijonui
Kvapą gniaužiantis Rytų Europos folkloras
5 lapkričio, 19:00
PSYCH – ROCK | PUNK - JAZZ
6 lapkričio, 20:00
Milda Daunoraitė (fortepijonas), Kasparas Mikužis (fortepijonas)
SEA WAVE stiliaus muzika
7 lapkričio, 20:00
Amerikiečių džiazo legendos Wayne Shorter įkvėpti kūriniai
8 lapkričio, 19:00
Dalios Ibelhauptaitės ir elektroninės muzikos kūrėjo Marijaus Adomaičio (Ten Walls) bendras darbas
8 lapkričio, 20:00
Muzikinė savipagalbos programa
8 lapkričio, 20:30
Britų muzikos grupės koncerras
9 lapkričio, 20:00
Koncertas visai šeimai
11 lapkričio, 12:00
Baroko kompozitorių muzika
Klasikinė romantine muzika
11 lapkričio, 16:00
NERIJA atsisveikina su gerbėjais
11 lapkričio, 18:00
Naujo albumo pristatymas
11 lapkričio, 19:00
Olego Ditkovskio ir Nedos naujojo CD pristatymas
11 lapkričio, 19:00
Kristian Benedikt (tenoras), Darius Mažintas (fortepijonas)
14 lapkričio, 19:00
Šiuolaikinis žvilgsnis į folklorą
14 lapkričio, 19:00
Kamerinės muzikos koncertas
14 lapkričio, 19:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00
Pop-klasikinės muzikos koncertas
17 lapkričio, 18:00
Monique: albumo pristatymas
17 lapkričio, 19:00
Koncertas visai šeimai
18 lapkričio, 12:00
Klasikinės muzikos koncertas
18 lapkričio, 15:00
V.Kuprevičienė, M.Rojus
18 lapkričio, 18:00
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00
Teatralizuota misterija
21 lapkričio, 19:00
Koncertas visai šeimai
23 lapkričio, 11:00
Sava kūryba, liaudies dainos
Grigališkojo choralo trupė
24 lapkričio, 19:00
Viešnia iš Sankt Peterburgo Jevgenija Zima pristato naująją programą
28 lapkričio, 19:00
Naujo albumo pristatymas
29 lapkričio, 19:00
Eurovizijos laimėtojo iš Portugalijos koncertas
30 lapkričio, 19:00
Geriausių XX a. lietuvių kompozitorių estradinių dainų reinkarnacija drąsiomis šiandieninio džiazo nuotaikomis
Sakartvelo liaudies dainų ir šokių programa
17 gruodžio, 19:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Brodvėjaus miuziklas
20 gruodžio, 19:00
„Skamp“ 20 metų jubiliejus
26 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00

Spektakliai

Romantinė komedija
16 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
23 lapkričio, 18:30
Muzikinis spektaklis šeimoms
25 lapkričio, 16:00
Vilniaus universiteto teatro salė
Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams
21 spalio, 11:00
Muzikinis spektaklis vaikams
21 spalio, 12:00
Spektaklis
21 spalio, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30
Vienos dalies muzikinė pasaka pagal būtas nebūtas pamarėnų istorijas
21 spalio, 12:00
Spektaklis visai šeimai
21 spalio, 12:00
Spektaklis vaikams
21 spalio, 15:00
1 dalies Oskaro Koršunovo spektaklis
21 spalio, 16:00, 19:00
Gatvės šokio spektaklis
21 spalio, 19:00
Spektaklis
22 spalio, 19:00
Spektaklis
22 spalio, 19:00
Klaipėdos jaunimo teatro mono spektaklis
24 spalio, 18:00
Spektaklis pagal amerikiečių dramaturgo C. Murillo pjesę
24 spalio, 18:00
1 dalies dramos spektaklis
Spektaklis
24 spalio, 19:00
Pojūčių spektaklis
Spektaklis pagal Fiodoro Dostojevskio romaną
25 spalio, 18:00
1 dalies drama
Atviro rato spektaklis
25 spalio, 18:30
Vienos dalies komedija
Gildo Aleksos spektaklis
26 spalio, 18:30
Agniaus Jankevičiaus spektaklis pagal Dostojevskio romaną
26 - 27 spalio, 18:30
Pagal Justo Tertelio pjesę
Spektaklis vaikams
27 spalio, 12:00
Nuotykių komedija
27 spalio, 15:00
Domino teatro komedija
27 spalio, 19:00
Šiuolaikinio šokio spektaklis 0 – 3 metų vaikams
28 spalio, 11:00, 15:00, 17:00
Spektaklis
28 spalio, 12:00
Spektaklis
28 spalio, 14:00
Muzikinis spektaklis vaikams
28 spalio, 15:00
Muzikinis DA-DA-darbo spektaklis šeimai ir vaikams nuo 5 m.
28 spalio, 15:00
Kosto Smorigino komedija
29 spalio, 19:00
Teatralizuotas muzikinis kūrinys
30 spalio, 18:00
Spektaklis pagal Michailo Bulgakovo kūrinį
30 - 31 spalio, 18:30
Šiuolaikinio šokio spektaklis
31 spalio, 19:00
Teatro KITAS KAMPAS spektaklis
1 dalies tragikomedija
2 lapkričio, 18:30
Komedija
3 lapkričio, 19:00
Audiovizualinis spektaklis šeimai
4 lapkričio, 15:00
Pauliaus Markevičiaus spektaklis
Spektaklis
6 lapkričio, 18:00
Režisieriaus Eimunto Nekrošiaus mokinio Adomo Juškos spektaklis
7 lapkričio, 18:00
Juozo Miltinio dramos teatro komedija
7 lapkričio, 18:30
Kriminalinė komedija
7 lapkričio, 19:00
Edukacinis renginys moksleiviams apie baletą
Spektaklis
8 lapkričio, 18:30
Spektaklis
8 lapkričio, 19:00
Spektaklis
9 lapkričio, 19:00
Spektaklis vaikams apie darnią šeimą
10 lapkričio, 12:00, 14:00
Audio spektaklis su lėlėmis
10 lapkričio, 15:00
Spektaklis
10 lapkričio, 18:30
Spektaklis vaikams
10 lapkričio, 19:00
Ekskursijos formos spektaklis vaikams
11 lapkričio, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30
Muzikinis spektaklis vaikams
11 lapkričio, 12:00
Spektaklis
11 lapkričio, 12:00
Trijų dalių pjesė su dainuojamaisiais intarpais
Suomių režisieriaus Kristiano Smedso ir lietuvių aktorės Aldonos Bendoriūtės bendras darbas
11 lapkričio, 18:00
A|CH teatro šokio spektaklis
12 lapkričio, 19:00
Spektaklis vaikams
13 lapkričio, 11:00
J. Miltinio teatro spektaklis
Spektaklis
13 lapkričio, 19:00
ACH teatro šokio spektaklis
13 lapkričio, 19:00
Orientacinis žaidimas–spektaklis
14 lapkričio, 13:00
Dviejų dalių spektaklis-prezentacija
14 lapkričio, 18:30
1 dalies spektaklis apie vyrą ir moterį mažoje erdvėje
14 lapkričio, 19:00
Šokio spektaklis
14 lapkričio, 19:00
Spektaklis
15 lapkričio, 19:00
Nuotykių komedija
15 lapkričio, 19:00
Spektaklis vaikams pagal lietuvių liaudies sakmes
Raganiukės teatro spektaklis vaikams
17 lapkričio, 12:00
Spektaklis vaikams
17 lapkričio, 12:00
Spektaklis vaikams
18 lapkričio, 12:00
Spektaklis šeimai
18 lapkričio, 12:00
Spektaklis vaikams
18 lapkričio, 18:00
Kriminalinė komedija
18 lapkričio, 18:00
Spektaklis vyr.amžiaus mokesleiviams ir jų tėvams
20 lapkričio, 18:30
Šokio teatras
20 lapkričio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Gerigijaus Surkovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 18:30
Valentino Masalskio spektaklis
23 lapkričio, 18:00
Atviras, truputį skaudus, baisiai linksmas ir labai liūdnas spektaklis vyresniųjų klasių moksleiviams, jaunimui bei visiems suaugusiesiems
23 lapkričio, 19:00
Spektaklis vaikams
24 lapkričio, 12:00
Spektaklis
25 lapkričio, 12:00
Eglės Švedkauskaitės spektaklis
27 lapkričio, 18:30
Aido Giniočio spektaklis
27 lapkričio, 18:30
Spektaklis
28 lapkričio, 18:00
3 v. opera prancūzų k.
Vienos dalies monospektaklis
28 lapkričio, 18:30
Raimundo Banionio komedija
30 lapkričio - 1 gruodžio, 18:30
Antano OBCARSKO spektaklis pagal Georg Büchner pjesę
1 - 2 gruodžio, 16:00
Interaktyvus šokio ir judesio spektaklis 6- 18 mėn. Kūdikiams
4 gruodžio, 11:00, 12:00, 13:00, 16:00, 17:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
4 - 5 gruodžio, 18:30
Nuotykių komedija
6 gruodžio, 19:00
2 d. operetė lietuvių kalba
Sankt Peterburgo šokio teatras
11 gruodžio, 19:00
Provokuojantis spektaklis
11 gruodžio, 19:00
Spektaklis-koncertas
20 gruodžio, 19:00
2 d. opera prancūzų kalba
3 veiksmų opera italų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
2 veiksmų opera lietuvių kalba
3 veiksmų opera italų kalba
2 v. opera vaikams lietuvių k.
Vienaveiksmių baletų vakaras

Parodos (nemokamos)

Jaunosios kartos menininkės instaliacija
2018 m. liepos 24 d. - 2018 m. gruodžio 31 d., 09:00
Piešinių paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2019 m. balandžio 26 d., 11:00
Grafikos paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2020 m. liepos 5 d., 11:00
Tapybos darbų paroda
4 - 21 spalio, 12:00
Galerija Subačiaus g. 6

Sportas

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30

Kita

Ekskursija
21 spalio, 11:00
Adomo Mickevičiaus paminklas
Roko opera
21 spalio, 18:00
šokio pamokėlės 8–14 mėnesių amžiaus kūdikiams
22 spalio, 11:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
22 - 26 spalio, 15:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
Lūpų balzamo gamyba
Keramikos pamokos
Batikos kūrimo pamoka
Kaukių gamybos pamokos
Žvakių gamybos pamokos
Smilkalų gamyba
Tapybos ant šilko pamokos
Mozaikos kūrimo pamoka
Tapybos ant vanmdens pamokos
Sapnų gaudyklių gamyba
Tapyba ant akmenukų
5 lapkričio, 18:00
Laikrodžių kūrimas ir gamyba
6 lapkričio, 18:00
Lėlių gamybos kursai
7 lapkričio, 18:00
Žvakių gamyba
7 lapkričio, 18:00
Tapybos pamokos
7 lapkričio, 18:00
Stiklo papuošalų gamyba
8 lapkričio, 18:00
Kaleidoskopo gamybos pamokos
8 lapkričio, 18:00
Sigitą Parulskį kalbins poetas, dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius
9 lapkričio, 19:00
Susitikimas su Alan Lightman (JAV)
10 lapkričio, 15:00
Susitikimas su rašytoja
10 lapkričio, 19:00
Ekskursija
11 lapkričio, 11:00
Sapiegų parkas
Susitikimas su rašytoja Helen Oyeyemi (Didžioji Britanija)
11 lapkričio, 15:00
Susitikimas su poetu
11 lapkričio, 19:00
Indėniškų mandalų pynimas
12 lapkričio, 18:00
Muilo gamyba
13 lapkričio, 18:00
Tapyba ant poceliano
14 lapkričio, 18:00
Ekskursija
18 lapkričio, 14:00
Sapiegų parkas
Akrobatika+šokis+kovos menai
18 lapkričio, 19:00
Renginys programinės įrangos kūrėjams, duomenų analitikams, IT specialistams
27 lapkričio, 10:00
Alaus paroda, degustacija
30 lapkričio - 1 gruodžio, 17:00

Laukiamiausi renginiai

Video

Drama, Lietuva, 2018
19 - 21 spalio, 10:10, 12:30, 14:50, 15:40, 17:10, 18:20, 19:30, 21:50
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Renginio vieta
Rodyti
Renginio vieta
Rodyti