Erlas Oukinas – vienas geriausių džiazo atlikėjų pasaulyje. Daugybę metų jis buvo įvardijamas kaip „Muzikos genijus ir sekso simbolis“. Maža to, jis laikomas turbūt geriausiu bosanovos atlikėju už Brazilijos ribų. 

Tarp daugybės jo talentų ypatingai mėgstamos jo legendinės „vokalinio trimito“ solo partijos. Erlo instrumentinės imitacijos – tai ne tik smagūs ar juokingi vokalo triukai, tai tikras menas ir malonumas jūsų ausims. Tai aukščiausia kokybė, jei ne daugiau. Profesionali trimitininkė po Erlo concerto pasakė: „Jis trimitu groja geriau, nei aš!“

„Tu tikras genijus – sugebėjai kabareto žanre rasti nišą, kurios aš niekada nebuvau matęs ar girdėjęs – tu tiesiog nuostabus. Sunku įsprausti tave į rėmus - muzikantas/komikas, ar dar kas nors – ko gero, publikos akyse tu gali būti kuo tik ji trokšta, kad būtum. Reikia su tavimi susitikti, kad iš tikrųjų suprastum, koks esi, nepaisant to, kad esi fantastiškas muzikantas! Gitara ir pianinu tu groji puikiai, nesvarbu, kokį žanrą pasirinktum! Ypatingas dalykas, kurį supratau per tavo pasirodymą, tai kad reikia tave “patirti" gyvai, ten kur esi, tau reikia publikos! Tie subtilūs niuansai, kurių kupinas tavo muzikinis bagažas, žmonės būtinai turi tai patirti.”

Badis Bregmanas, legendinis Elos Fitzdžerald 'Songbook' serijos prodiuseris ir aranžuotojas, dirbęs kone su visais geriausiais, nuo Samy Deiviso Jaunesniojo iki Bingo Krosbio ir kt.

____________________________________________________________________________

„Pamažu suvoki, jog matai tikrą kabareto žvaigždę, tikrą meistrą.

Šis žmogus yra išskirtinis atlikėjas, autorius, džiazo muzikantas, komikas ir, ko gero, mėgstamiausias šių metų mano šokių muzikos atlikėjas.

Jis nuostabus! Jis klasiškas! Jūs turite jį pamatyti!”

Raselas Hanteris