Pasaulinė lyderystės konferencija Lietuvoje organizuojama jau 10 metus iš eilės. Džiaugiamės, kad joje dalyvavo jau per 9 000 lyderių iš visos Lietuvos. Pasaulinė lyderystės konferencija nėra eilinis susibūrimas. Mes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką. Pasaulinė lyderystės konferencija yra pasaulinio lyderystės judėjimo dalis, prasidėjusio JAV prieš daugiau nei 20 metų. Konferencija vyksta daugiau nei 130 pasaulio šalių.

MISIJA – tarnauti žmogui ir įkvėpti dorai lyderystei VERTYBĖS – didžiadvasiškumas ir nuolankumas

PRANEŠĖJAI - pasaulio ir Lietuvos lyderiai, tiek įmonių vadovai, tiek valstybinių ir ne pelno siekiančių organizacijų vadovai, rašytojai, atlikėjai. Pranešimus yra skaitę tokių organizacijų vadovai: Apple, Facebook, Google, General Electrics, Ford, Morgan Stanley, Harvard bei INSEAD universitetai, Tarptautinė teisingumo misija, Walt Disney Animation Studio ir kiti.

TIKSLAI:

● puoselėti paprastumą ● suteikti vilties parodant nematomus / neformaliuslyderius ● kurti pagarbos kultūrą ● visada mokytis/būti mokiniu KAM SKIRTA ŠI KONFERENCIJA? ● krikščioniškų bažnyčių vadovams ir tarnautojams; ● visuomeninių, ne pelno siekiančių ir nevalstybinių organizacijų vadovams ir darbuotojams; ● socialines paslaugas teikiančių įmonių vadovams ir darbuotojams; ● verslininkams ir įmonių vadovams; ● visuomenės veikėjams; ● pokyčių iniciatoriams; ● studentams; ● visiems, kurie turi ir/ar nori lavinti savo vadovavimo dovaną.

Tiksli konferencijos programa bus skelbiama rugsėjo mėn.