----> Labas! Kviečiame nepamiršti paspausti nuorodos http://blog.myhero.lt/rytelis-3/ ir registruotis dalyvavimui Rytėlyje! Norime iš anksto su Tavimi susipažinti!

----> Pasidalink su tais, kuriems manai patiks ;)
Dalintis šiuo video ----> http://tv.lrytas.lt/zinios/gyvenimo-budas/2017/04/03/news/rytiniai-blaivus-pasilinksminimai-igavo-pagreiti-rytelis-siautejo-vilniuje-501023/

Iš gilaus miego grubia trauka išvelka garsi žadintuvo muzika – Queen “Don't stop me now”. (https://www.youtube.com/watch?v=HgzGwKwLmgM). Pirma mintis šovusi į galvą - "kodėl aš nubudau ?" ir "kiek dabar valandų?". Vibruojančioje telefono ekrano šviesoje šokiruojantis atsakymas – kelios minutės po pusės penkių!!! Kūną skrodžia suvokimas - Rytėlis!!!!

Tavo basos kojos jau stovi ant vėsių grindų, nors kūnas dar mielai pasilepintų šiltuose pataluose. Bet tu nugali protą ir tai pirmoji ir bene didžiausia pergalė šios dienos kelionėje! O jau po akimirkos kitos niūnuoji dainos žodžius..

Dantų šepetėliu perbrauki savo dantis, mat šypsena šiandieną nebedings nuo tavo veido. Pora buitinių ritualų, įsispiri į patogius batus, šoki į trumpučius šortus ar spalvingiausias tympas ir tu jau leki tiesiai į 80-uosius su didžiausiais to meto hitais!.

72 laipteliai į viršų - puikus apšilimas! Paskutinė atkarpa iki erdvės, kurioje įvyks neįtikėtina alchemija, o gal aerobinė chemija!..

KAIP šoksime ir KĄ rengsimės? Užuomina štai čia: https://www.youtube.com/watch?v=uMQqnqGzgHM

KADA? Balandžio 5d., trečiadienis , 6val. (5val ryto startuosim su joga)
KUR? MyHero! namuose - Kauno g 34
KIEK? Įėjimo mokestis 6 € ( 4 € MyHero! nariams pateikusiems galiojančią nario kortelę (mokama vietoje)) *maistas ir gėrimai nėra įskaičiuoti į įėjimo mokestį.
SVARBU! Renginys bus filmuojamas bei fotografuojamas, tad pasiruošk tapti ryto žvaigžde!

-----> REGISTRACIJA BŪTINA