Žolininkė Burtė kviečia energingus ir smalsius vaikus bei jų tėvelius į karališkus namus- Valdovų rūmus, kuriuose pažįsta kiekvieną kampelį ir žino ten gyvenusių paslaptis. Išgirsite netikėčiausius pasakojimus, apsilankysite karališkoje virtuvėje, ieškosite mistinių būtybių, išmoksite viduramžių šokio judesių. Žaisminga, interaktyvi, skani ir kvapni ekskursija leis jums sugrįžti atgal į didingą Lietuvos istoriją.

Kartu su Burte, prisikrovusia pilnas suknelės klostes istorijų, karališkųjų uogų, kvapų ir gudrybių, prasmingai ir šauniai praleis laiką visa šeima.

Įėjimo bilietai tądien nekainuoja (kitom dienom vien įėjimas kainuoja iki 7€), mokėti reikia tik už mūsų organizuojamą ekskursiją.

• Interaktyvios ekskursijos pradžia: 11 val. prie Valdovų rūmų kasų. Jos yra pastato viduje, iš karto nusileidus laiptais.
• Kaina: 10 eurų dalyviui, nepriklausomai nuo jo amžiaus.
• Ekskursija pritaikyta parengiamosios ir pradinių klasių vaikams. Mokyklinio amžiaus vaikai, jeigu jie tik to nori patys, gali būti ir vieni. Bet visa tai, ką darome, yra įdomu ir suaugusiems, tad ne tik sužinote ir atrandate įdomybes, bet visa tai darote kartu.
Laukiami visi, sumokėję iš anksto. Pavedimų kopijų neštis nereikia, svarbu tik ateiti laiku.
• Bilietų pirkimo nuoroda: https://tickets.paysera.com/lt/event/ekskursija-valdovu-rumuose-su-zolininke-burte-e238?fbclid=IwAR1v6bZmZXP51yJzKmjza4vmtWD_EaNY5T-P5lAfBxyhUZz1bx6uWcWqAJI

----------------

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacijas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Jums pakeitus planus, savo vietomis turėtumėte pasirūpinti patys.

Gabija
867601046