Geriausias metų vakarėlis!
Naujieji metai Mulen Ružo stiliumi braserijoje 14Horses

Leiskite Jus pakviesti į kelionę laiku. Braserijoje 14Horses jus nukelsime į 1889-uosius metus, kai vyko įspūdingiausi, prestižiniai, šampano prisunkti vakarėliai audringame Mulen Ruže.
Šią ypatingą naktį braserija 14Horses pasipuoš ekstravagantiškomis dekoracijomis, plevėsuojančiomis plunksnomis, energingais kankano šokėjų judesiais ir kabareto melodijomis – visa tai - kad sukurtume įsimintiną ir magišką vakarą Jums.

Šampanas liesis laisvai visą naktį, o skonio receptoriai bus pamaloninti ypatingo šio vakaro meniu, kurį sukūrė mūsų Vyriausiasis šefas Andrius Kubilius.

Vakaro metu Jūsų lauks:
DJ su temine kabareto muzika ir nuostabių kankano šokėjų pasirodymas, pilnas paslapties, flirto ir žadą atimančių judesių. Užkursime tokią nuotaiką, jog visis susirinkę taip pat norės užkariauti šokių aikštelę.

VAKARO MENIU:
Vakaro meniu rasite čia--> https://bit.ly/2DMDtBa

Laikas:
20:00-01:00 (taip pat gausite pakvietimai į teminį Studio54 vakarėlį)

Įkvėpimai aprangai:
Džentelmenai – įsisprauskite į prabangias liemenes ir pasipuoškite skrybėlėmis.
Damos – nepamirškite plunksnų ir korsetų, meskite iššūkį Mulen Ružui.

Kaina:
€275 svečiui*
€400 svečiui* - su vyno derinimu

Linksmybės truks visa naktį, nes pasibaigus Mulen Ružo daliai, gausite pakvietimą į vakarėlio pratęsimą 14Horses Uptown erdvėje, kur vyks įspūdingas Studio 54 Naujųjų metų šėlsmas.

Rezervuokite staliuką telefonu +370 612 50 845 arba el.paštu [email protected], rezervacija atliekama po užstato apmokėjimo**

Netrukus po rezervacijos su Jumis susisieks mūsų someljė ir pristatys išskirtinių vynų ir šampanų išankstinio užsisakymo galimybes.

*12% aptarnavimo mokestis bus pridėtas prie sąskaitos
** Atšaukiant rezervaciją iki gruodžio 1 d. rezervaciją – grąžinamas užstatas, vėliau – negrąžinamas.