2,6 milijonų žiūrovų, 1200 koncertų, 31 šalis, penki pasirodymai per savaitę: sėkmingiausia pasaulyje grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ kitąmet švęs savo veiklos dvidešimtmetį ir leisis į pasaulinį turą „Masters of Chant – The Highlights from 20 Years“. Jubiliejinėje programoje skambės garsiausios kompozicijos iš visų sagos „Masters Of Chant“ albumų.

Daugiau nei dviejų valandų programoje „Gregorian“ nariai atliks svarbiausius kūrinius, kurie atnešė jiems pasaulinį populiarumą ir žiūrovų simpatiją: „Moments Of Peace“, „Nothing Else Matters“, „With Or Without You“ bei pastaraisiais metais įrašytus darbus.

Per du dešimtmečius trupė apkeliavo daugelį pasaulio šalių ir išleido 18 albumų daugiau nei 10 milijonų tiražu, kurie 25-iose šalyse pelnė auksinio bei platininio albumų statusą. Debiutinis albumas „Masters of Chant – Chapter I“, išleistas 1991 m., pateko į geriausių tais metais išleistų albumų dešimtuką ir pelnė trupei pasaulinį pripažinimą. 2019 m. lapkričio 22 d. pasirodys naujausias „Gregorian“ albumas, į kurį įeis ne tik naujos kompozicijos, bet ir iš naujo įrašytos jau klasika tapusios trupės dainos.

Bilietai