Motivated at work – tai konferencija-paroda, pristatanti, kaip išlikti motyvuotu ir įsitraukusiu darbuotoju, kaip kurti motyvuojančią darbo aplinką ir auginti darbuotojų kompetencijas bei lojalumą.

Tema nuolat aktuali ir susimąstyti priverčianti organizacijų vadovus, personalo srities darbuotojus, komandų vadovus, lyderius ir organizacinės kultūros kūrimu besidominčius darbuotojus – norisi nuolat jaustis nuoširdžiai įsitraukus, matyti prasmę savo kasdienėje veikloje, išsikelti ambicingus tikslus ir mėgautis pasiektu rezultatu.

Konferencijos-parodos metu bus akcentuojama motyvavimo priemonių įvairovė, dalinamasi gerąja patirtimi, kaip pasiekti darbuotojų įsitraukimą, išlaikyti jų motyvaciją, suvaldyti darbuotojų lūkesčius, pritraukti tinkamus ir motyvuotus kandidatus.  

Praktinėje vienos dienos konferencijoje-parodoje ne tik dalinsimės žiniomis, rinkos naujovėmis bei aktualijomis darbuotojų motyvacijos ir lojalumo temomis, bet ir turėsite galimybę tiesiogiai pabendrauti su produktų ir paslaugų teikėjais, teikiančiais paslaugas, skirtas darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijų auginimui, gerovės paketų kūrimui, darbo vietos modernizavimui, komandos formavimui ir kt., konferencijoje bus dalinamasi ne tik vertingomis žiniomis, bet ir mezgami nauji kontaktai, sudaromi verslo sandoriai.

Renginio metu turėsite galimybę sudalyvauti konferencijoje bei paskaitose, apsilankyti parodoje ir susitikti ar užmegzti kontaktus su verslo partneriu.

Renginio metu visi kartu ieškosime idėjų ir įkvėpimo.