„Pelenai“ – gyva lietuviško roko legenda, jau daugiau nei 20 metų savo ištikimiems klausytojams dovanojanti autorinės kūrybos bei geriausių užsienio muzikantų dainų prisodrintus koncertus. Išskirtinis muzikinis braižas, daugiametę patirtį atskleidžiantis profesionalumas, unikalus vokalistas Česlovas Gabalis ir visiškas atsidavimas tam, ką jie daro – tai grupės vizitinė kortelė, kurią tik papildo klausytojų pilnos koncertinės erdvės ir nepakartojama jų koncertų atmosfera.

Pelenai - Lopšinė (Oficialus klipas):
https://youtu.be/46p-L0_tJ1w

Šį pavasarį Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ vyks neeilinis dviejų dalių „Pelenų“ koncertas. Lietuviškuoju Bryanu Adamsu neretai vadinamas Č. Gabalis su kolegomis atliks ne vienerius metus plėtotas, brandintas ir išpuoselėtas populiariausias autorines dainas ir puikiai pažįstamus užsienio atlikėjų dainų koverius. Anksčiau mūsų klube pristatyta “Bryan Adams project” programa sulaukė puikių publikos įvertinimų, todėl muzikantai sugrįžta su su dar labiau patobulinta dainų kolekcija, neblėstančia kolektyvo charizma ir iki širdies gelmių jaudinančiu kompoziciojų bagažu.

Pelenai - Aš pavargau:
https://youtu.be/nyxLJMFQy1s

Pavasario koncerte  skambės kruopščiai atrinkti ir dažno klausytojo atmintyje įstrigę legendiniai grupės „Pelenai“ kūriniai: “Laiškai”, “Tebunie”, “Lopšinė”, “Neliudėk, kad sapnas baigias”, “Sudie” ir kitos klausytojų pamėgtos dainos. Be to jame skambės ir daugumai gerai pažįstamų pasaulinio garso atlikėjų Bryan Adams, “Kings of Leon”, “Blur”, Ed Sheeran, “Imagine Dragons” hitai. Kas sakė, kad rokas privalo būti trankus? Jis gali dvelkti ir ramuma, nostalgija, branda ir pozityviomis emocijomis.

Pelenai - Neliūdėk, kad sapnas baigias:
https://youtu.be/eCncFlE3T1k

Kaip visuomet profesionalus, gerai žinomų, tačiau kiekvieną kartą vis naujai suskambančių kūrinių kupinas, vaiskią nostalgiją sukeliantis, abejingų nepaliekantis – toks bus pavasarinis „Pelenų“ koncertas Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“.

Pirkti bilietą