Kelis dešimtmečius aktyviai koncertuojanti ir nuolat pilnas sales klausytojų suburianti legendinė grupė „Rondo“ jau kovo 21 d. Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, savo gerbėjams dovanos unikalų, netikėtų muzikinių sprendimų bei seno gero rokenrolo dvasios kupiną pasirodymą.

Net iš trijų dalių suręstame koncerte skambės geriausios, laiko patikrintos ir tūkstantinių minių pripažintos grupės „Rondo“ dainos, populiariausi visų laikų hitai ir laisve alsuojančios improvizacijos, o pasirodymo kokybės garantu taps solidi grupės patirtis bei profesionalų statusas.

„Rondo“ - tai gyva lietuviškos pop-rock muzikos legenda, kurios vizitinė kortelė yra išskirtinis muzikinis braižas, meistriškumas bei atsidavimas klausytojams. Šis pavasario koncertas ypatingas tuo, kad tai bus net trijų dalių muzikinis triptikas, įtrauksiantis į visiems puikiai žinomų, bet kaskart naujai suskambančių hitų sūkurį. Dalis repertuaro neabejotinai dvelks nostalgija ir sukurs jaukią aurą ramiam pasisėdėjimui ir įsiklausymui. Taip pat programą papuoš ir atmosferą įkaitins energingi šokio bei greitais ritmais trykštantys kūriniai, neleisiantys atvėsti salės parketui.

Ar reikia dar daugiau argumentų Jūsų simpatijoms pelnyti? „Rondo“ muzika nereikalauja papildomų liaupsių, nes ji pati kuo puikiausiai kalba apie save, tereikia priminti, kad laiko ir tūkstančių ausų patikrintame grupės muzikiniame arsenale rikiuojasi kūriniai lietuvių ir anglų kalbomis: nuo autorinių iki liaudies dainų, nuo Franko Sinatros iki „ZZ Top“ bei kitų žymiausių užsienio atlikėjų hitų koverių. „Egle, mano sese“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk, sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ - tai laikui nepavaldžios dainos, su kuriomis užaugo ne viena lietuviškos pop muzikos mylėtojų karta ir kurios tuo pačiu reprezentuoja gerą lietuvišką rokenrolą. Brandžiai publikai ši muzika sukelia šiltų sentimentų audrą, tačiau ir jaunoji karta nėra abejinga klasiškam „Rondo“ skambesiui, nes grupės narių talentas bei atsidavimas muzikai įtikina net reikliausius melomanus.

Trijų dalių gyvo skambesio pasirodymas neprailgs drauge su profesionaliais grupės „Rondo“ muzikantais:

- Aleksandru Ivanausku-Fara (vokalas, bosinė gitara);

- Remigijumi Venslova (klavišiniai);

- Sergejumi Persijanovu (gitara);

- Robertu Mankumi (mušamieji).

Muzikantai gyvo garso koncertuose nešykšti staigmenų. Šie pasirodymai – tai ne tik gyvas skambesys, bet ir nuolatinės improvizacijos. Tai gyvas bendravimas su publika, išgyvenant „čia ir dabar“ stebuklą. Tai dainos, įkvepiančios mylėti, šokti, atsipalaiduoti, nutolti nuo kasdienybės ir gyventi muzikos ritmu.

Išskirtinis pavasarinis grupės „Rondo“ koncertas – 2020 m. kovo 26 d. 19:00 val. Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“. Pasirodyme visa tai, kas brandu, artima širdžiai, kokybiška ir nemaru!

Tobulo vakaro scenarijų sukūrėme mes, tad skubėkite įsigyti bilietus, kad netektų praleisti pasirodymo, kuris visada būna sausakimšas gerbėjų.

Pirkti bilietą