ROYCE – lietuviško elektroninio roko grupė, įsiveržusi į šio stiliaus lyderių pozicijas. Vos per pusmetį po debiutinio albumo pasirodymo jie tapo vienais iš “synth rock” žanro šiuolaikinės scenos lyderių Lietuvoje.

2013 m. susibūrusi grupė ROYCE atkreipė klausytojų dėmesį du metus trukusio ,,playing the Depeche" projekto metu. Tuomet susiformavo grupės ateities kūrybos metmenys ir gimė šiandieninis grupės muzikos stilius.

Pirmasis ROYCE albumas „Black lights“ (2016) – sintezatorinė, mistinė precizika, aštrus ir tamsus charakteris, užburianti melodika, filosofiniai tekstai, perteikti gotikiniu vokalo skambesiu. Antrasis studijinis darbas “mano America”, išleistas ir vinilinėje plokštelėje, buvo pristatytas 2018 m. balandžio mėnesį trijuose šalies didmiesčiuose, o jo premjera įvyko sausakimšoje  Klaipėdos Dramos teatro salėje. Albumo “mano America” dainų klausėsi gyvai ir 20 tūkst. Jūros šventės svečių gimtajame kolektyvo mieste. Tačiau grupė judėjo pirmyn: naujausiu 2019 m. iššūkiu ir ypatinga patirtimi visai Klaipėdos muzikos bendruomenei tapo elektro-rokerių ir Klaipėdos džiazo orkestro bendras projektas.

Grupės ROYCE siela ir variklis – ambicingasis grupės lyderis, vokalistas ir dainų kūrėjas Ilja Gun. „Jei nesieki savo svajonės, tada dirbsi kitų svajonėms.“ – teigia jis. Ilgai kūręs ir dešimtmetį dalyvavęs įvairiuose “underground” projektuose, Ilja sako pajutęs, kad jį supanti erdvė tapo per ankšta tobulėjimui. Atsirado poreikis visiškai kitokiam kokybės pojūčiui. „Supratau, kad atėjo laikas visas idėjas ir sukauptą muzikinę patirtį paversti į projektą ROYCE. Mintys tapo darbais“ – sako Ilja. Pirmasis patikėjęs nauja kūrėjo vizija buvo būgnininkas Dainius Kažukauskas, stipriai įtakojęs grupės atsiradimą ir grojantis kolektyve iki šių dienų.

ROYCE – tai tobulas derinys sodraus ir išraiškingo vokalo, sintezatorinių instrumentuočių, puikiai derančių su nuolat pulsuojančiomis boso partijomis, preciziškai skambančiais klavišiniais instrumentais bei ilgesiu ir paslaptimi dvelkiančia gitaros kalba. Grupės dainų tekstuose ryškios filosofinės, bet aiškiai suprantamos prasmės, prasiveržiančios groteskiškais ir įmantriais, tačiau tuo pačiu metu lengvai juntamais vaizdiniais.

Pirkti bilietą