KONCERTO PROGRAMA

Programoje originalios kompozicijos, kuriose susipina folk, jazz, fusion, funky ir kiti muzikos stiliai bei spalvos.

***
„Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“ – tai unikalus muzikinis projektas, kurį pristato profesionalių trombonininkų ansamblis, perkusininkas Artūras Maniušis ir liaudies dainų atlikėja, etnomuzikologė Loreta Sungailienė.

Pagrindinis projekto iniciatorius ir daugelio kompozicijų autorius – trombono virtuozas, dirigentas bei kompozitorius Vytautas Pilibavičius, savo improvizacijomis bei originaliais kūriniais stebina klausytojus Lietuvoje ir užsienyje. Projekto „Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“ programoje skamba originalios Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos ir jo bei Jievaro Jasinskio aranžuotos lietuvių liaudies dainos iš įvairių Lietuvos regionų. Kūriniuose dera jautri liaudies dainų poetika, vingri melodika ir moderni džiazo harmonija, autentiškai stilistikai artimas dainų atlikimas ir meistriškos džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijos. Projekto kompozicijos įvairios savo stilistika, nuotaika, tai – folk, jazz fusion ir funky muzikos sintezė. Koncertą veda vokalistė, etnomuzikologė L. Sungailienė, kuri ne tik pristato atliekamų kompozicijų etnokultūrinį kontekstą, bet ir įtraukia publiką į sutartinių, liaudies dainų improvizacijas. Įvairių muzikos stilių, žanrų sintezė ir unikali menininkų sinergija sukuria klausytojui įdomų ir patrauklų šiuolaikinės lietuviškos muzikinės kultūros paveikslą.

Nuo 2018 m. su šiuo projektu atlikėjai aktyviai rengia koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose, dalyvauja tarptautiniuose džiazo festivaliuose. Projekto unikalumas ir atlikėjų profesionalumas buvo puikiai įvertintas Odesos, Vinicos, Varnos, Kaliningrado tarptautiniuose džiazo festivaliuose. „Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“ – dar vienas šiuolaikinis žvilgsnis į folklorą ir kartu – naujas puslapis Lietuvos trombonų muzikos istorijoje.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS: 

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.

Pirkti bilietą