Pirkadami bilietą į spektaklį „Bučiuoju, Oskaras“, Jūs remiate savanorišką Onkohematoliginių ligonių bendrijos „Kraujas" bei Onkopsichologijos ir komunikacijos centro veiklą.

„Bučiuoju, Oskaras“– istorija ir jaunam, ir senam, ir besidžiaugiančiam, ir liūdinčiam. Tai odė gyvenimo džiaugsmui ir vaiko dvasios stiprybei.

Ar kada pagalvojote, kad per vieną dieną įmanoma nugyventi 10 metų, tą pačią dieną baigti mokyklą ir išsiskirti su žmona, pirmą kartą už kampo bučiuotis ir išgyventi vidurio amžiaus krizę? Ar kada susimąstėte, kad tą pačią dieną galima susirasti pirmąjį darbą ir gauti pirmąją pensiją? Kaip galima ryte, atšventus aštuonioliktąjį gimtadienį, po pietų jau dalyvauti šokiuose žmonėms, sulaukusiems trisdešimties? Įmanoma tampa viskas, kai per vieną dieną nugyveni dešimt metų. Daugiau pirmos meilės jaudulio, šmaikščių meilės nuotykių, aistringesnių meilužių, komiškų kasdieninių situacijų ir dar juokingesnių senatvės išgyvenimų sulauksime spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“.

Tarptautinio įvertinimo sulaukę kūrėjai
Režisierius Cezaris Graužinis savo kūrybiniame bagaže turi sukaupęs beveik 30 spektaklių, iš kurių - net trečdalis pastatyti užsienio teatruose.
Spektaklyje  „Bučiuoju, Oskaras“ vaidina Auksinio Scenos Kryžiaus laureatai - "Cezario grupės" aktoriai. Visi aktoriai Lietuvos publikai gerai atpažįstami iš tokių spektaklių, kaip "Užsispyrėlės tramdymas", "Arabiška naktis", "Pasikėsinimai"  ir "Lietuvos diena".

Spektaklis pastatytas vieno populiariausių prancūzų rašytojo Eric-Emmanuel Shmitt apysakos „Oskaras ir ponia Rožė“ motyvais.  Eric-Emmanuel Schmitt – garsus prancūzų rašytojas ir dramaturgas, kurio kūriniai išversti į 22 kalbas, o pjesės statomos 27 šalyse. 2000 m. už savo kūrybą E. E. Šmitas apdovanotas Prancūzų akademijos teatro premija.