Komedija „Apie ką kalba vyrai?“ – provokuojanti, juokinga, tobulai tikroviška ir tokia vienintelė. Juk taip smalsu sužinoti, apie ką visgi kalba vyrai?

Apie darbą, pinigus, svajones, ištikimybę, meilę, automobilius, futbolą... Žinoma, kad vyrai kalba apie moteris. Iš esmės, tik apie moteris ir kalba, nes argi jiems reikėtų prestižinio darbo, prabangaus automobilio, pinigų ir nuosavos futbolo komandos, jei nebūtų moterų?.. Būkim atviri: ne, tikrai ne. Tai negi viskas šiam pasaulyje dėl moterų? Dėl meilės ir pripažinimo? 

Spektaklio herojai, filosofiškai žvelgdami į gyvenimą, keliauja ne tik per gerai pažįstamas gyvenimiškas situacijas, bet ir per vidinius sielos išgyvenimus, taip iliustruodami ir primindami svarbiausias žmogiškąsias vertybes.

Neprilygstamu humoru, taikliais pastebėjimais ir jaudinančiu atvirumu žiūrovus užburia šaunioji „Domino“ teatro ketveriukė – Sakalas Uždavinys, Gytis Ivanauskas, Dalius Skamarakas ir Juozas Gaižauskas.

 „Vienintelis spektaklis, kuriame tiek daug šneka, o man jis patiko“  prodiuseris Egmontas Bžeskas.

„Labai patiko du dalykai, kuriuos gyvenime pastebėsi retai. Komedijoje puikiai matyti, kaip patys vyrai gali iš savęs pasijuokti. O taip pat kalbama temomis, kurios tikrai aktualios, gyvenimiškos ir būdingos šitam laikui“, – dizaineris Juozas Statkevičius.

„Mūsų kompanijoje būna lygiai taip pat. Spektaklyje girdi temas, kuriomis įprastai šneki su draugais“,  aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

„Pažiūrėjęs spektaklį supratau, kaip seniai buvau geroj vyriškoj kompanijoj“, – aktorius Eimutis Kvoščiauskas.