Režisierius: Algirdas Latėnas
Trukmė: 3 val.

Scenografas - Gintaras Makarevičius 
Kostiumų dailininkė - Sandra Straukaitė
Kompozitorius - Faustas Latėnas 
Choreografija - Jurijaus Smorigino 

Premjera 2008 m. lapkričio 29 d. 

Vaidina:

Eglė Gabrėnaitė, Elvyra Piškinaitė, Nijolė Narmontaitė, Kristina Andrejauskaitė, Vytautas Taukinaitis.

„Kapinių klubas“ – tai spektaklis apie moteris, apie jų jautrią ir tvirtą draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Prieš keletą metų trys moterys palaidojo savo vyrus. Skaudžioje akistatoje su mirtimi jas jungia bendras netekties ir vienišumo jausmas. Jos dažnai kartu geria arbatą ir kiekvieną mėnesį eina į kapines aplankyti buvusių vyrų. Ši savotiška tradicija vienai iš moterų jau seniai tapo gyvenimo prasmės šaltiniu. Atsisakyti savo jausmų velioniui vyrui - tai išduoti pačią save. Tuo tarpu jos draugei lankymasis kapinėse tėra savotiškas formalumas. Priešingai nei bičiulė, ji siekia ir toliau mėgautis gyvenimu, todėl aktyviai ieško naujo vyro. O trečioji yra kankinama didelių abejonių. Jos širdis tokia didelė, kad užtektų vietos ir mirusiam vyrui, ir galbūt naujai meilei. Tose pačiose kapinėse ji sutinka našlį, atėjusį aplankyti savo žmonos kapo. Regis, vienatvė įgriso abiem. Pažintis pamažu perauga į gražų romaną. Bet kaip į tai reaguos draugės?

„Kapinių klube“ tikrai neteks nuobodžiauti. Nors tema gana rimta, spektaklis nebus nei liūdnas, nei niūrus, tiksliau, pilnas ir juoko, ir ašarų. Pagrindinius trijų našlių vaidmenis atlieka gerai žinomos aktorės: Eglė Gabrėnaitė, Nijolė Narmontaitė ir Elvyra Piškinaitė. Tai pirmas kartas, kai šios artistės susitinka kartu su Jaunimo teatro aktoriais – Kristina Andrejauskaite ir Vytautu Taukinaičiu – bendram, kūrybiniam darbui.

Rašytojas Ivanas Menchelis gimė 1961 m. Yra labiau žinomas kaip Holivudo kino scenarijų autorius. „Kapinių klubas“ (angl. „Cemetery Club“) – vienas žinomiausių amerikiečių autoriaus kūrinių. Nuo 1993 m., kai pasirodė to paties pavadinimo kino filmas, pjesė pradėta statyti įvairiuose pasaulio teatruose.

http://www.jaunimoteatras.lt/bilietai-internetu.html,pirkimas-internetu,105