Londone gyvenantis ir kuriantis atlikėjas į didžiąją sceną įsiveržė 2011 metais. Dub, R&B, indie, elektronika, pop – tai tik keletas stilių, kuriuos talentingas atlikėjas derina savo muzikoje. Jo balsui pavaldi tiek repo greitakalbė, tiek švelnūs soul ritmai, o pats atlikėjas prisipažįsta, kad svarbiausia jam – sukurti atmosferą, kurioje klausytojas jaustųsi jaukiai, o jis pats galėtų visiškai atsiverti. Pasak jo, atiduoti scenoje visą save įmanoma tik tada, kai leidi kalbėti kūnui.

„Vos tik išgirstu pirmus akordus, „išjungiu“ smegenis ir „įjungiu“ kūną. Noriu kurti aplinką, kur žmonėms lengva išsakyti, kuo jie gyvena, kvėpuoja, ką jaučia. Tai yra viskas, ko aš noriu. Buvimas nuogu savo kūryboje išlaisvina sielą. Mano muzika yra daugiau nei tiesiog garsai – tai žinia, kurią noriu perduoti“, – atvirauja Shakka.

Pasak muzikanto, jo kūryboje svarbu viskas – kūno kalba, būdas, kaip tariami žodžiai, aprangos stilius, kuriam įdėjų jis semiasi iš Karibų kultūros. „Aš siekiu įkvėpti“ – priduria jau dabar būsima muzikos superžvaigžde vadinamas vaikinas.

„Jaučiau, kad kurti muziką prasminga. Juk niekada negali suklastoti jausmo, kurį tau suteikia gera muzika, negali apsimesti, kaip tavo gyvenimas gali pasikeisti priklausomai nuo geros dainos. Štai šį tikrumą, šį atvirumą aš labai mėgstu“, – prisipažįsta atlikėjas.