"Markas Palubenka"? Jo nebėra. To jauno ir perspektyvaus vaikino iš jau legenda tapusio Vilniaus mikrorajono. Nors buvo lygintas su tokiais vardais kaip Jose Gonzalez, Andrew Bird, Thom Yorke ir Devendra Banhart, galiausiai jis ir liko tuo sunkiai perpratamu, tačiau bent kažkiek artimu kiekvienam muzikantu. Jis išleido keturis albumus, sakė "Labas" Lana'i del Rey, kiaurą naktį brazdino gitara su Low Roar, pokštavo "Žalgirio" arenos užkulisiuose su Katie Melua, spaudė ranką Jamie Woon'ui ir dabar užbaigia simbolinį išleistų albumų penketuką tam, kad deramai atsisveikintų su savo kūryba, kurią brandino ir vystė 2011 - 2016 metais.

Paskutiniai muzikos kūrėjo "Markas Palubenka" koncertai skirti susitikti su visais, kurie augino save ir augo kartu su MP dainom - neskubančiom, romiom, mėgstančiom išsišokti ir pasidemonstruoti, dinamiškom, o svarbiausia - gyvenimiškom.

Pirmieji 33 į koncertą atėję svečiai gaus paskutinį išleistą kompaktinį diską žmogaus, kuris nenori būti bardas ar žmogus-orkestras. Jis tenori būti žmogus.

http://www.tiketa.lt/LT/markas_palubenka__paskutinis_16180