Kovo 3-5 d. VGTU LinkMenų fabrike” įsikurs techninės įrangos (angl. hardware) kūrėjai, produktų dizaineriai, inžinieriai ir kiti, besidomintys produktų kūrimu. Čia vyks pirmasis techninei įrangai skirtas hakatonas – Maker Fest 2017”.

 

Hakatonas – tai renginys, kurio metu susiburia įvairių sričių kūrėjai ir per ribotą laiką turi sukurti naują produktą. „Maker Fest” techninės įrangos hakatono metu dalyviai turės 2 paras susiburti į komandas ir sukurti naujus, jau veikiančius produktus ar jų prototipus. Renginys nemokamas, tačiau dalyviams būtina registracija.

 

„Norime, kad kuo daugiau inovatyvių produktų ir išradimų būtų sukurta čia, Lietuvoje, kur turime puikius specialistus ir galimybes kurti. „Maker Fest” – puiki galimybė išbandyti savo jėgas, kuriant inovatyvius produktus, gauti profesionalų patarimų, susirasti bendraminčių, o galbūt tai kažkam tai bus pirmas žingsnis savo verslo link?”, – teigia „Deeper”, UAB technologijų vadovas Donatas Malinauskas.

 

„Maker Fest” dalyviai galės nemokamai naudotis visa kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas” turima technika bei įranga. Be to, kiekviena komanda renginio metu savo kūriniams trūkstamų komponentų galės nemokamai įsigyti vienos iš renginio rėmėjų, įmonės “Lemona Electronics”, prekiaujančios elektronikos komponentais, parduotuvėje. Geriausios idėjos ir produktų prototipai bus apdovanoti vertingais piniginiais prizais ir specialiu organizatorių prizu – nemokama mėnesio naryste VGTU „LinkMenų fabrike”.

 

„Turime puikią erdvę ir reikiamas priemones produktų prototipavimui, todėl visuomet esame atviri iniciatyvoms, skatinančioms kūrybiškumą ir inovacijas. Tikime, kad šis renginys suburs sparčiai augančią kūrėjų bendruomenę, kuri nustebins savo išradimais”, – teigia VGTU „LinkMenų fabriko” direktorius Adas Meškėnas.