Projektų erdvė „Sodų 4“ bei menininkai Albert Allgaier ir José Oliveira kviečia į „Didįjį atidarymą“ – tęstinį trijų dienų trukmės pristatymą liepos 12–14 dienomis. Šis menininkų projektas yra jų bendradarbiavimo rezidencijos Vilniuje, „Sodų 4“ metu rezultatas.

Perkurdami parodų erdvę į sumuštinių franšizę, menininkai apgalvotai renka ir dėlioja specifinę susitikimų ir naujų pojūčių aplinką kuriančius elementus. Savo veiksmais erdvėje jie kelia menininko darbo ir kūrybos, savanoriško darbo, meno objekto vertės klausimus.

„Jų sumuštiniai verti MoMA kolekcijos.“
„Geriau renkuosi jų sumuštinį nei kelionę į Venecijos bienalę“.
„Estetikos stebuklas: užtikrintai penkios žvaigždutės."
"Skaniau nei Mona Liza."


Albert Allgaier (g. 1983, Bregenze, Austrijoje) gyvena ir kuria Vienoje, Austrijoje. Studijavo Japonų kalbą Vienoje ir Jokohamoje, Japonijoje, yra menininkų kolektyvo GRUPPE UNO WIEN įkūrėjas–narys. Allgaier yra anksčiau lankęsis rezidencijose Lietuvoje (Nidos meno kolonijoje bei „Malonioji 6“). Jis yra Bregenzo bienalės bendrakuratorius (2012, 2014, 2016, 2018). Jo svajonė – atidaryti kebabinę Stambule.

José Oliveira (g. 1986, Bragoje, Portugalijoje) gyvena ir kuria Porto, Portugalijoje. Jis studijavo šiuolaikinio meno praktiką Porto mieste. Oliveira yra „Galeria Painel” ir grupės bei meno erdvės „Rua do Sol 172“, Porto, įkūrėjas, šiuo metu dirbantis Cafe CCOP padavėju ir Leosandro Vincitelli virtuvės šefu. Jis yra šefų konkurso „The Three Frogs“ komisijos narys.


Pristatymas vyks 2017 m. liepos 12–14 dienomis 16–20 val.

Specialus pasiūlymas trečiadienį, liepos 12 d. 18 val.

Ši paroda yra projekto „Menininkų iš užsienio mini-rezidencijos su prisistatymais projektų erdvėje Sodų 4“ dalis.


Organizatorius: Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, baras „Dėvėti“, Vorarlberg unser Land.


Projektų erdvė „Sodų 4“
Sodų g. 4, Vilnius
www.letmekoo.lt/sodu-4