Elfai (dubliuotas)

Žanras
Animacija
Šalis
JAV
Vaidina
LIETUVIŠKAI ĮGARSINO: Jurgis Damaševičius, Sergejus Ivanovas, Simonas Storpirštis, Vytautas Rašimas, Viola Klimčiauskaitė, Brigita Arsobaitė
Metai
2016
Režisierius
Dubliažo režisierius: Jurgis Damaševičius
Laikas
1 val 18 min

Jie mažyčiai, jie išdykę ir jie atkeliauja į Jūsų kiemus! Susipažinkite su pasiutusiais elfais ir fėjomis ir smagiais jų nuotykiais animaciniame filmuke „Elfai“! Visų namų galiniuose kiemuose yra mažyčiai kaimeliai, kuriuose gyvena... Elfai!

Maži magiški žmogeliukai tūkstančių tūkstančius metų gyveno ramiai ir taikiai, kol vieną dieną kažkas jų mažyčius gyvenimus pakeitė amžiams. Tas jų ramybės drumstėjas – tai nerangus ir dažnai į bėdą pakliūnantis Džo, vyrukas neseniai atsikraustęs į namą šalia jų kaimo. Džo baisiai netvarkingas, labai triukšmingas ir visiškai nesukalbamas. Nepatenkinti naujuoju kaimynu elfai sugalvoja planą – išvyti jį iš namų. Ir taip nevykusį vyruko gyvenimą jie padaro dar nepakenčiamesniu. Bet viskas dar labiau komplikuojasi, kai vieną dieną Džo sutinka merginą ir ją iki ausų įsimyli.

Suvieniję jėgas jie pagaliau suvoks, jog vienintelis dalykas dėl kurio išties verta kovoti yra.. draugystė!

Dubliavo: SDI MEDIA

Dubliažo režisierius: Jurgis Damaševičius

LIETUVIŠKAI ĮGARSINO: Jurgis Damaševičius, Sergejus Ivanovas, Simonas Storpirštis, Vytautas Rašimas, Viola Klimčiauskaitė, Brigita Arsobaitė

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Komedija, animacija, nuotykių, Kanada, 2019
Komedija, Animacija, Šeimos
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Animacija, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai