Mieli stalo žaidimų fanai! Ar jaučiate troškimą vėl ridenti kauliukus, statyti grandiozinius miestus, kurti intrigas ir tiesiog smagiai praleisti penktadienio vakarą draugiškoje kompanijoje? Kviečiame jus sudalyvauti RIKIO stalo žaidimų vakare, kur galite ne tik sužaisti savo atsineštus žaidimus, bet ir išbandyti mūsų turimus.

Kas įdomesnio numatoma šį penktadienį? Visų pirma, bus galima pačiupinėti ir paridenti naujo kompanijos "Libellud" superhito DICE FORGE gražiuosius kauliukus!

Taip pat, pagaliau mūsų žaidimų biblioteką papildė garsusis SCYTHE. Norintiems išmėginti, jį pristatys ir taisykles paaiškins kolega Martynas.

Tuo tarpu kolega Vytautas kvies pažaisti išgirtąjį nuotykinį deck-building žaidimą CLANK! - dungeon crawl'ą su kortomis.

Be to, norime pranešti, kad RIKIS savo žaidimoteką papildė tokiais žaidimais, kaip ORACLE OF DELPHI, ROBO RALLY (New Edition), BANG: THE DICE GAME, JACKAL ARCHIPELAGO. Tad, jeigu sąrašas sudomino, pasistudijuokite taisykles ir atvykite išbandyti jau šį penktadienį.

RIKIO stalo žaidimų sąrašas: https://www.rikis.lt/rikio-klubo-stalo-zaidimai/ Pradedame 19 val. RIKIO stalo žaidmų parduotuvėje (Šv. Stepono g. 5, pasažo rūsys, -1 aukštas).

Laukiami visi, tiek patyrę, tiek nauji žaidėjai! Laukiame jūsų! Kėdės auka - 1 EUR, RIKIO klubo nariams - nemokamai. Kaip tapti RIKIO klubo nariu: https://www.rikis.lt/rikio-klubo-nario-kortele/