Sia – australų dainininkė ir dainų autorė, kuri muziką atlieka tiek viena, tiek su įvairiais kitais atlikėjais. Nors karjerą pradėjo 1993 m., tačiau išgarsėjo tik 2000 m., kai jos daina „Taken for Granted“ pateko į Jungtinės Karalystės singlų dešimtuką. Didesnė pasaulinė šlovė atėjo, kai 2011 m. kartu su David Guetta įrašė dainą „Titanium“, o su reperiu Flo Rida – „Wild Ones“. Abi šios dainos susilaukė tarptautinio pasisekimo. 2014 m. Sia išleido solinį singlą „Chandelier“, kuris yra nominuotas keturiems Grammy apdovanojimams. Naujausias jos albumas „1000 Forms of Fear“ pasiekė pirmąją vietą JAV topuose.
Atlikėjos klausytojų armija yra neišskaičiuojama. Sia gavo pripažinimą iš kritikų kaip unikali dainininkė, dėl savo išsiskiriančio balso tembro ir muzikavimo stiliaus.

Programoje taip pat girdėsite tokus cover hitus kaip LP- Lost On You, Rag‘n‘Bone- Human, Amy Winehouse- Valery, Adele- Send Your Love, Lady Gaga – Million Reasons, James Bay – Hold Back The River ir kiti.

Vokalines partijas atlieka Catrinah – gerai jums pažįstama iš daugelio TV projektų tokių kaip Lietuvos Balsas, Eurovizijos nacionalinės atrankos, X Faktorius. Dainininkė vysto solinę kūrybinę karjerą, taip pat rašo ir atlieka dainas su grupe „Strėlės“.