CUM to the DARK SIDE - Tai kupinas energijos sunkiojo metalo vakaras, kuriame kviečiami visi norintys kaip reikiant atpalaiduoti savo bicepsus ir pravėdinti ilgai kepurėse laikytus plaukus. Greita muzika, nArauti sparneliai, alus ir linksmybės, kaip tik tai, ko reikia energingai pavasario pradžiai!!!

 

***PEKLA***
Sunkaus rokenrolo grupė iš Lietuvos. Įkvėpta Motörhead, Accept, Venom ir pan., ši chebra varo smagų rokenrolinį metalą, persmelktą senų siaubo filmų dvasios ir kandžios, tačiau tuo pačiu ir šmaikščios socialinės kritikos.
Pirmasis albumas „Degsit!“ buvo tarsi duoklė tokiems atlikėjams kaip Accept ar Judas Priest. Antrasis, kiek griežtesnis darbas „Speed‘n‘Roll“, įkvėpimo semiasi iš Motörheadiško rokenrolo ir senų siaubekų. Trečiasis, 2017 metais pasirodysiantis anglų kalba įdainuotas albumas žada dar daugiau sunkaus rokenrolo ir mažiau išsidirbinėjimų. Alus, sūris, prakaitas ir siaubekai liesis per kraštus!
https://play.spotify.com/artist/7vK5QxVF8weuc8eNPJTrXP

***TRUČAS***
Šio kolektyvo atsinaujinimas 2015 metais įpūtė šviežių vėjų į Lietuvos metalo sceną. Grupės nariai pašventę gyvenimą "rokenrolui" po debiutinio "Alkoholikai žudikai" albumo išleidimo, jau klijuoja ir antrąjį savo muzikinį šedevrą. Tad nepraleiskite progos išgirsti naujausių TRUČO gabalų.
Alkoholikai žudikai 2016 -
https://play.spotify.com/album/3cXr9rs8XDIfZaSjnfeuIf?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

***ALCOTOPIA***
Kokybiškai pragare suvirintas alco - thrash'as.
iš ateinančio Alcotopia albumo:
https://www.youtube.com/watch?v=bQV9_ahnNns
https://www.youtube.com/watch?v=tSfr-Ejn3V4


***GANGRENA***
"It all started because we were surrounded by shit". Guys became tired of heavy music scene occupied by musicians with wrong attitude and decided to show where real rock and roll comes from. So in 2014 they began working on few songs...
In the first demo their music is raw as hell, riff machinery are greasy as fuck, escorted by hammering artillery and furious zero fucks attitude. Loads of thrash, black, speed metal and ROCK AND FUCKING ROLL are fused into filthy hell. The band is looking forward to release another exclusive material in 2017 summer.
https://gangrena-official.bandcamp.com/releases