Gyvai jums gros :

ART OF MEMORY LT
electronic rock/synthpop
GOT MOU(Got Mind Of the Universe) LT
experimetal,electronic/industrial music

+ DJ Octanne LT
new retro wave/synth wave/dark synth

Tai renginys skirtas plataus muzikinio supratimo žmonėms ,nes čia galima bus išgirsti įvairaus žanro muzikos.
Pirmiausiai supažindinsim su grupe Got Mou.Kaip rašo jie patys- Grupė Got Mou gimė 2016m. pavasarį, kai du geri draugai susitiko seno miesto palėpėje ir kalbėjo apie muziką, pasąmonę ir visatą. Pilnas grupės pavadinimas - Got Mind Of Universe - atskleidžia pagrindinę kūrybos temą, lydimą elektronic/industrial stiliaus skambesio. Taip idėja po idėjos gimsta naujos muzikinės kompozicijos, kurios įkvepia toliau kurti ir pristatyti savo muzikinį dialogą klausytojui.
https://youtu.be/QCvS0kwivYE
https://youtu.be/cnCrEO-mX28
Antra grupė- tai jau ne pirmus metus grojanti ir vis naujų skambesių ieškanti ART OF MEMORY,kurią šiuo metu sudaro trys nariai.
Grupė tokiu pavadinimu gimė 2012 metų birželį.2013 metų pradžioje pasirodė Kaune festivalyje "Dargana" ir buvo įvertinta kaip gana originali gotikinio stiliaus grupė.Art of Memory jau teko sugroti ne vienam koncerte - tame tarpe ir Rygoj .Nei vieno abejingu nepalieka Andriaus sodriai žemas vokalas,o naujai sugroti kūriniai kiekvienam koncerte sudomina net jau juos klausiusius.O tiems kas dar jų negirdėjot - welcome...
Daugiau info:
https://www.facebook.com/pg/Art-of-Memory-232306893523852
https://youtu.be/VTNnw6ZOydo
https://youtu.be/JXAVFUpWcFM
https://youtu.be/pQz8I-2X9bg
Renginukui įšilus jus galutinai užvaldys Europoj pradėjusio plisti muzikinio viruso New retro wave garsai kuriuos pademonstruos žavioji DJ Octanne su savo pagalbininku.
Kaip jie patys rašo savo prisistatyme - Jei Tau kyla bent menka nostalgija 80‘s, futurizmui ir synthwave, esi laukiamas čia. Nepraleisk progos išgirsti
geriausius Perturbator, Trevor Something, Daniel Deluxe, Carpenter Brut, The Midnight, Com Truise, Power
glove, Gost ir daugelio kitų kūrinius.
Taigi lauksime visų norinčių gerai praleisti tą šventinį vakarą.

Durys 20 :00
Pradžia 21:00