kūrybinė grupė Naujas Vilniaus cirkas "Antigravitacija" : Urtė Šimkonytė, Kastytis Žukauskas, Gediminas Jurgelevičius, Mantas Markevičius | kompozitorius Kastytis Žukauskas | kostiumai Gediminas Jurgelevičius | scenografija Laura Zaveckaitė | apšvietėjas Vilius Vilutis | garso operatorius Dalius Lapinskas

N-7 | trukmė 50 min.

Ar žinojai, kad žongliravimo įrankiai skleidžia garsus ir, kad visi jie skirtingi, tačiau labai įdomūs? Jei neteko apie tai girdėti, pats metas apsilankyti šiuolaikinio cirko trupės „Antigravitacija“ spektaklyje suaugusiems (N-7) „Aš esu“, kuris vyks šių metų vasario 17, 23 ir kovo 18 dienomis, Vilniuje, „Menų spaustuvėje”. Džiaugsmas akims ir ausims garantuoti!

Šiuolaikinio cirko trupė „Antigravitacija“ pastebėjusi, kad dauguma žmonių nežino apie nepaprastus žongliravimo įrankių garsus nusprendė sukurti interaktyvų, nuolat besikeičiantį spektaklį „Aš esu“. Jo metu žiūrovai galės stebėti žongliravimą spalvingais, šviečiančiais įrankiais ir klausytis jų skleidžiamų garsų. Kol artistai džiugins Jūsų akis, kompozitorius kurs muziką iš "išžongliruotų" garsų, o sukurtas muzikos kūrinys vainikuos spektaklį!

Spektaklio „Aš esu“ – eskizas įvyko Radviliškio kultūros centre ir “pirmas blynas” tikrai nebuvo prisvilęs. Po pasirodymo netrūko garsių plojimų, žiūrovų padėkų ir teigiamų atsiliepimų. Viena iš žiūrovių pradžiugino aktorius sakydama: „Ačiū, kad kuriate įdomius ir netradicinius spektaklius, nenustokite ir garsinkite Lietuvą su tokiais pasirodymais užsienyje".

Spektaklio metu galėsit išvys ir itin įdomų, solinį pasirodymą, kurį atliks vis kitas trupės artistas, ir dar daug daug kitų, įdomių staigmenų. Šiuo metu nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro trupės nariai dirba tam, kad kartu su Jumis, pasirodymo metu, atrastų šiuolaikinį cirką. Tad susitikime „Menų spaustuvėje”, Vilniuje ir pasidžiaukime netradiciniu reginiu!

 

menų spaustuvė | juodoji salė