Melanijos kronika

Žanras
Biografinis,drama, istorinis
Šalis
Latvija, Suomija,Čekija
Vaidina
Sabine Timoteo , Edvins Mekss , Baiba Broka , Jana Civzele , Maija Doveika
Metai
2016
Režisierius
Viesturs Kairiss
Laikas
2 val 00 min

Filmas pagrįstas deportaciją į Sibirą išgyvenusios rašytojos ir žurnalistės Melanijos Vanagos gyvenimo istorija. Sovietų karių atskirtos nuo šeimų, Latvijos moterys apgyvendinamos prastai pastatytuose lūšnose Sibiro glūdumoje ir priverčiamos dirbi tarsi vergės.

Melanija, siekdama neprarasti žmogiškumo, rašo šimtus meilės laiškų savo vyrui, kurie lieka neišsiųsti. Tai tikroviškas pasakojimas apie žmogaus dvasios stiprybę siaubingų likimo smūgių akivaizdoje. 

Rekomendacijų nėra
Log in ,
to rate and recommend

Kiti filmai dabar

Konceptualizmas
Kriminalinis
Komedija, Animacija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Drama

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai