Klampynė

Žanras
Drama
Šalis
Latvija
Vaidina
Elina Vaska , Andzejs Lilientals , Edgars Samitis
Metai
2016
Režisierius
Renars Vimba
Laikas
1 val 46 min

Septyniolikmetės Rajos gyvenimas Latvijos kaimo gilumoje pažymėtas vienatvės, sulaužytų svajų ir pirmosios meilės. Emigravus mamai, Raja ir jos brolis auga prižiūrimi girtaujančios močiutės. Netikėtas likimo smūgis supurto jų gyvenimus ir jaunai merginai tenka priimti sprendimus, kurie būtų sudėtingi ir suaugusiam žmogui.

Debiutinis režisieriaus Renārs Vimba filmas – tai subtili ir jautri augimo ir brandos istorija. Filmas apdovanotas Berlyno tarptautinio kino festivalio prizu „Krištolinis lokys“.

Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Romantinis
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai