Tai dar vienas renginys iš rugpjūčio edukacinių renginių serijos Valstybiniame Vilniaus Gaono muziejuje. Šįkart susitiksime kūrybinėse dirbtuvėse su grafike Kristina Norvilaite.

Čia bus proga apžiūrėti menininkės iš Pietų Afrikos darbų parodą „Rhona Gorvy: kūrybinės įžvalgos“, kartu su K. Norvilaite gilinsimės į grafikos technikos paslaptis ir patys kursime naudodami atspaudus.

K. Norvilaitė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, grafikė, knygų dailininkė, parodų kuratorė ir meno akcijų autorė, galerijos Kristina Norvilaitė įkūrėja. Ji rengia edukacinius grafikos užsiėmimus Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje, bendradarbiauja su teatro ir kino industrija, kuria tarpdisciplininius projektus viešosiose erdvėse. K. Norvilaitė yra gavusi LR Kūrėjo stipendiją, surengusi per 30 personalinių parodų, jos darbai pristatyti grupinėse parodose Europoje ir Amerikoje.

Ketinančius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu [email protected] Įsigijus muziejaus lankymo bilietą (suaugusiems – 3,00 €, studentams, senjorams – 1,50 €), dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse papildomai nieko nekainuos. Kūrybos priemonės bus suteiktos vietoje, o savo sukurtus darbelius galėsite išsinešti atminčiai.

KUR: Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre, Naugarduko g. 10/2

KADA: antradienį 17:30 val.