Gyvos grupės koncertas 120 metrų po žeme skamba netikėtai baugiai, bet kartu ir viliojančiai. Būkite pirmieji Lietuvoje tai išgirdę ir pamatę!

Veikiančio ugnikalnio Thrihnukagigur krateryje galimybę pasimėgauti muzika, apjungusia etno motyvus, džiazo improvizaciją bei atšiaurius Islandijos kraštovaizdžius suteiks lenkų džiazo grandas Maciej Fortuna. Jo projektas „Słowiański” („Slavų”) apima ne tik gyvą originalių džiazo kompozicijų atlikimą, bet ir įspūdingą vizualizaciją, kurioje rodomi nenusakomo grožio vaizdai bei muzikantų nuotykiai iš ekstravagantiškos išvykos.

Atlikėjai žada, kad per 1.20 val. trukmės koncertą turėsite galimybę nusikelti į nė nespanuotą, nepažintą, paslaptingą pasaulį, apsuptą laukinės jėgos, šviesos ir šešėlių: „Labiausiai įstrigęs momentas - erdvės aura bei neįtikėtinai puiki akustika urve, kurį suformavo lava. Taip pat pamenu baimę. Bet ne todėl, jog buvome veikiančiame ugnikalnyje, o todėl, kad nežinojome kaip reaguos instrumentai ir balsas, grojant 0 laipsnių temperatūroje”, - prisimena M. Fortuna. Daugiau įspūdžių - filme ir koncerte!

Koncertas rengiamas kartu su LENKIJOS INSTITUTU VILNIUJE

Atlikėjai: MACIEJ FORTUNA (kompozicijos, aranžuotės, trimitas, Lenkija)

MARIA JURCZYSZYN (vokalas, Lenkija)

ROMAN CHRANIUK (kontrabosas, Lenkija)

JAKUB MIARCZYŃSKI (mušamieji, Lenkija)

ERYK KOZŁOWSKI (garso režisierius, Lenkija)

MACIEJ SZAŁEK (technikas, Lenkija)

PRZEMYSŁAW WAWRZYNIAK (video, Lenkija)

Pasiryžkite muzikinei kelionei į ugnikalnį!

KUR: Vilniaus universiteto Planetariumas, Konstitucijos pr. 12a

KADA: Ketvirtadienį 19:00 val.