Jau turbūt daugeliui lietuvių žinoma ne pelno siekianti gyvūnų teisių organizacija, mūsų šalyje surengusi jau ne vieną protestą, siekiant atkreipti dėmesį į gyvūnų išnaudojimo problemą „Tušti narvai“ ir „auGalybė“ – kampanija, vienijanti augalinio maisto patiekalus siūlančius restoranus ir kavines paskutinę vasaros dieną suvienys jėgas ir kviečia į veganišką pikniką!

Jau kelerius metus iš eilės organizuojamas renginys, skirtas skonių atradimui, bendraminčių susibūrimui bei smalsumo patenkinimui. Ant jaukumu kvepiančios minkštos žolės galėsite ir pavaišinti ir pasivaišinti veganišku maistu, kurio nerasite niekur kitur. Į „suneštinį“ pikniką galite atsinešti visiškai bet ką: pradedant nuo elementarių traškučių, pirktų parduotuvėje, ir baigiant auGalingais kulinariniais šedevrais paruoštais namuose. O svarbiausia nepamiršti geros nuotaikos, draugų bei po renginio susirinkti šiukšles.

Organizatoriai rekomenduoja vietoj vienkartinių plastmasinių indų atsinešti daugkartinius, ar bent jau vienkartinius pagamintus iš popieriaus ar bambuko.

KUR? Baltasis Tiltas

KADA? ketvirtadienį 18:30