Lietuvoje Alinos Orlovos vardas žinomas visiems. O dainos dainuojamos ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje. Dainuojamoji poezija ir elektroninė popmuzika yra neatsiejami žanrai nuo šios atlikėjos kūrybos, kuri pritraukia būrius klausytojų į įvairaus masto koncertus visame pasaulyje.

„Visada pasirenku vietas, kuriose noriu groti. Negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia. Mėgstu sales, kurios yra kitokios, autentiškos, turi savo spalvą ir nuotaiką“, – neseniai yra sakiusi Alina.

Atlikėja sako, jog visuomet ypatingai laukia savo pasirodymų Vilniuje ir teigia, jog jie patys ypatingiausi, nes čia susirenka svarbiausi žmonės. „Visada labiausiai jaudinuosi grodama būtent Vilniuje. Publika labai dėmesinga, reaguoja į emocijas ir mano atliekamą muziką, nes supranta žodžius, įsiklauso į dainų tekstus. Tikrai labai laukiu šitų koncertų, nes tiesiog be proto pasiilgstu “savų” žmonių...“, - atvirauja atlikėja.

Paskutinę vasaros dieną sostinėje Alina Orlova savo muzikos gerbėjams pristatys ne tik jau anksčiau girdėtas dainas, bet ir naujausius, dar niekur negirdėtus ir neįrašytus kūrinius.

KUR? Vasaros Terasa, Vilniaus g. 39

KADA? ketvirtadienį 20:00 val.