„Eikite ir ragaukite!“ – šiuo šūkiu kviečiame dalyvauti kulinariniame safaryje „Vilnius Gastro 2017“. Kovo 16 dieną, ketvirtadienį, nuo 16 iki 23 valandos net 21 sostinės restoranas ir baras lauks renginio dalyvių.

Pasirinkusieji vieną iš trijų maršrutų – Geltoną, Žalią arba Raudoną turės galimybę apsilankyti 6 restoranuose ir viename bare vos už vienos vakarienės kainą.

Virtuvių šefai renginio dalyviams ruošia prisistatymų patiekalus, kuriuos bus galima ne tik ragauti, bet ir įvertinti naudojantis specialia mobiliąja programėle.

„Vilnius Gastro 2017“ tikslas yra ne tik supažindinti lankytojus su skirtingais restoranais, bet ir skleisti ekologijos, socialinio atsakingumo, bendruomeniškumo idėjas.

Restoranai maisto gamybai raginami naudoti vietinius produktus, o dalyviai iš vienos vietos į kitą keliauti pėsčiomis. Visi, nusipirkę bilietus, prisidės prie Maltos ordino, kuris teikia pagalbą vargstantiems, socialinių iniciatyvų.

Įsigyti „Vilnius Gastro 2017“ bilietus galima interneto svetainėje http://sustainablevilnius.com/events/vilnius-gastro-2017/

Daugiau informacijos apie renginį: www.facebook.com/events/719579488208781

TRUMPAI:

Kovo 16 dieną, ketvirtadienį, nuo 16 iki 23 dienos aplankykite 6 sostinės restoranus ir vieną barą.

Ragaukite. Mėgaukitės specialiai šiam renginiui paruoštais patiekalais ir gėrimais.

Įvertinkite. Išreikšti savo nuomonę apie restoraną ir jame ragautą patiekalą galėsite esamuoju laiku, naudodamiesi specialia mobiliąja programėle.

Bendraukite. Į kulinarinį safarį leiskitės su artimaisiais ar draugų kompanija.

Dalinkitės. Įsigiję bilietus prisidedate prie Maltiečių socialinių iniciatyvų.

Bilieto kaina: pasirinkus vieną – Geltoną, Žalią arba Raudoną maršrutą (6 restoranai + baras) – 26.50 EUR vienam asmeniui.

Pastaba: Restoranai vaišins iš anksto numatytais patiekalais – gėrimai prie maisto ar kiti meniu pasirinkimai į bilieto kainą nėra įskaičiuoti.

Vegetarams, įsigijusiems bilietą ir pažymėjusiems šį poreikį, bus patiekti vegetariški patiekalai.