Kabaretas

Žanras
Miuziklas
Šalis
JAV
Vaidina
Liza Minnelli, Michael York, Helmut Griem
Metai
2017
Režisierius
Bob Fosse
Laikas
2 val 04 min

1931 m. britas Brajanas atvyksta į Berlyną užbaigti studijų universitete. Turėdamas mažai pinigų, apsigyvena pigiuose nakvynės namuose, kuriuose susipažįsta su kita nuomininke – amerikiete Sale. Laime ir džiaugsmu trykštanti mergina vakarais dainuoja kabareto klube „Kit-Kat“. Ilgai nelaukusi ji mėgina suvilioti ir naująjį kaimyną, bet... jiedu tampa geriausiais draugais. Vėliau Salė ir Brajanas susipažįsta su turtuoliu Maksimilijanu von Heune, kuris... suvilioja juos abu. Netikėtai Salė sužino, kad laukiasi vaiko. Brajanas siūlo susituokti ir išvažiuoti į Angliją. Tačiau Salė atsisako – ji negalinti be Berlyno kabareto.

„Kabaretas“, pelnęs 8 „Oskarus“, išsiskiria iš kino miuziklų, nes tai ne tik pramoginis filmas, pripildytas spalvingų kabareto scenų bei bohemos gyvenimo užkulisių. Filmo fone atskleidžiama auganti nacistinė jėga bei Antrojo pasaulinio karo grėsmė, pirmiausiai pastebima kabareto publikoje – vis tirštėjančioje rudų uniformuotųjų su svastikos ženklais.

Režisierius B. Fosse’as filmą sukūrė pagal Brodvėjaus miuziklą „Cabaret“, o šis buvo sukurtas pagal Christopherio Isherwoodo romaną. Po filmo abu „Oskaro“ laimėtojai – B. Fosse’as ir aktorė L. Minnelli – tęsė kūrybinę draugystę ir netrukus B. Fosse’as televizijai režisavo koncertą „Liza su „Z“, už kurį abu pelnė „Emmy“ apdovanojimus. (N-16)

Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Romantinis
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai