Rusiškas repas pastaruoju metu pateikia greitos sėkmės istorijas - ir čia dar viena. Du jauni vyrai iš Vladikaukazo vos per vienerius metus, ir tik dėka "Vkontakte" ir "YouTube" tapo nepakartojamos žvaigždės - nuo žmonių perpildytų salių iki non-stop gastrolių.
Miyagi & Endšpil nugalėtojai nominacijoje "Metų artistas".
Vladikaukazo duetas Miyagi & Endšpil laimėjo nominaciją "Metų artistas" surinkę daugiausią žiūrovų balsų (68'775 vartotojų), antra vietą užėmė Guf (17,6%), trečią vietą 26,8% - Oxxxymiron (14,6 %). Daugiau nei 250.000 balsų balsavimo metu buvo užfiksuota. Verta paminėti, kad pirmą kartą šią kandidatūrą laimėjo du žmonės. Nepaisant pavadinimo, pagrindinis tikslas yra nustatyti nominuojančius veidus per pastaruosius dvylika mėnesių tarp hip-hop rusų kalba, kaip tai ir padarė mūsų klausytojai nacionalinėje apklausoje.
"Tamada" - ko gero, sėkmingiausias kūrinys tandemas. Katalizatorium viruso tapo fanų video, kuriame dalyvauja dirbantys, bet aptariami Kaukazo trigeriai: beribis alkoholio protrūkis, studentų besaikiškumas ir daug moteriškų užpakaliukų. "Neoficialius muzikos klipus mes vadiname šlamštu, ir tai yra opi problema" - sako Endšpil. - Tu įkeli dainą į socialinį tinklą, o tada kas nors daro filmuką, kuris įgauna 6 mln peržiūrų. Ir tu sėdi ir galvoji - velniai rautų, o kodėl ne mes tai nufilmavome? "

Bilietai: https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=210279&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect