Elektroninės muzikos atlikėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, pasauliui žinomas „Ten Walls“ slapyvardžiu, 2017-uosius pradėjo stipriai – kovo 15 d. gerbėjus pagaliau pasieks debiutinis jo albumas „Queen“, o per pasaulį nuvilnys jo pristatymo koncertai.

Kovo 15 d. lietuviai galės džiūgauti dvigubai – turą po pasaulį „Ten Walls“ pradės Vilniaus menų fabrike „Loftas“, o koncerto metu jie pirmieji ir vieninteliai galės įsigyti naująjį albumą „Queen“ gyvai. Vėliau albumas Lietuvoje bus parduodamas tik internetu.

Vakarą pradės ir pirmą kartą „Lofto“ scenoje pasirodys Italijoje reziduojantis didžėjus Idriss D. Albumo „Queen“ pristatymo metu skambės visiškai nauji ir dar niekur negirdėti „Ten Walls“ kūriniai, tačiau klausytojai turės galimybę išgirsti ir jau žinomus bei į „BBC Radio 1“ patekusius, aukščiausias vietas Europos topuose užėmusius hitus, tokius kaip „Requem“ ar „Walking with Elephants“.

Pernai metais Europoje ir Azijoje naują programą „Equalized“ pristatęs, gimtinėje groja itin retai. Tai bus trečiasis „Ten Walls“ pasirodymas Lietuvoje. Pasak atlikėjo, menų fabrikas „Loftas“ yra viena mėgstamiausių jo vietų Vilniuje.

Debiutinį albumą „Queen“ pristatantis „Heineken Live: Ten Walls“ pasirodymas Vilniuje – jau kovo 15 d., menų fabrike „Loftas“. Drauge su Marijumi Adomaičiu aka Ten Wals scenoje pasirodys ypatingas svečias - Idriss D (Funk/Hip hop roots/Electronica/Techno) iš Italijos.

Daugiau informacijos – www.menufabrikas.lt

Debiutinį albumą bus galima įsigyti renginio metu – jis kainuos 19.99€.

Pekrantiems bilietą kartu su albumu per bilietai.lt - albumas kainuos tik 16.99 €. Albumą atsiimsite koncerto metu.

SVARBI INFORMACIJA. Albumas Lietuvoje bus pardavinėjmas tik koncerto „Lofte“ metu. Neįsigyjus albumo vietoje, vėliau tai bus galima padaryti tik internetu siunčiantis iš užsienio.