Dingęs pasaulis

Žanras
Fantastinis, nuotykių
Šalis
JAV
Vaidina
Wallace Beery, Bessie Love, Lloyd Hughes
Metai
1925
Režisierius
Harry O. Hoyt
Laikas
1 val 00 min

Londone profesorius Čelendžeris paskelbia, esą Amazonės džiunglėse iki šiol gyvena priešistorinės būtybės.

Čelendžeris surenka ekspediciją, kurios tikslas – patvirtinti arba paneigti jo draugo, profesoriaus Vaito, žuvusio pirmosios kelionės į šį „dingusį pasaulį“ metu, teoriją. „Dingęs pasaulis“ – tai moderniausių to meto specialiųjų efektų pilnas kūrinys, be kurio nebūtų sukurtas žymusis S. Spielbergo „Juros periodo parkas“. (N-7)

Filmą pristatys festivalio programos kuratorius Dmitrij Gluščevskij. Filmui akompanuos Viktoras Orestas Vagusevičius ir Matas Samulionis.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Drama
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Kriminalinis
Drama, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai