Daktaras Džekilas ir ponas Haidas

Žanras
Siaubo filmas
Šalis
JAV
Vaidina
John Barrymore, Martha Mansfield, Brandon Hurst
Metai
1920
Režisierius
John S. Robertson
Laikas
1 val 19 min

Daktaras Henris Džekilas – inteligentiškas filantropas mokslininkas, gerbiamas už aistrą atradimams. Kai bičiulis nusiveda Henrį į gražuolės šokėjos Džinos pasirodymą, susijaudinęs daktaras suvokia egzistuojant dvi skirtingas žmogaus prigimtis – padoriąją ir ydingąją – ir nusprendžia pamėginti jas atskirti.

Johno S. Robertsono „Daktaras Džekilas ir ponas Haidas“ – tai pirmoji pilnametražė žymios R. L. Stevenseno novelės ekranizacija, pavertusi J. Barrymore’ą vienu žymiausių 3 dešimtmečio aktorių. (N-13)

Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Romantinis
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai