Už grotų

Žanras
Kriminalinis
Šalis
JAV
Vaidina
Chester Morris, Wallace Beery, Lewis Stone
Metai
1930
Režisierius
George W. Hill, Ward Wing
Laikas
1 val 27 min

Nuteistas už netyčinę žmogžudystę Kentas Marlou įkalinamas vienoje kameroje su prasčiausią reputaciją turinčiais kaliniais – Buču Šmitu ir Džonu Morganu. Kartu jie pradeda priešintis prastoms kalėjimo sąlygoms ir nehumaniškam elgesiui su kaliniais. Vis auganti trintis tarp kalinių ir prižiūrėtojų virsta riaušėmis, kurios sudrebina kalinimo įstaigą iki pamatų. Paremtas tikrais įvykiais „Už grotų“ yra pirmas „kalėjimo filmas“, pasižymintis neįprastai natūralistiškai vaizduojamu brutalumu ir iki šiol vertinamas kaip vienas geriausių žanro atstovų. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Drama
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Kriminalinis
Drama, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai