Mirštanti gulbė

Žanras
Melodrama
Šalis
Rusijos imperija
Vaidina
Vera Karalli, Aleksandr Cheruvimov, Vitold Polonskij
Metai
1917
Režisierius
Jevgenij Bauer
Laikas
49 min

Nebylė Gizelė ant upės kranto susitinka Viktorą ir iškart jį įsimyli. Kai Viktoras ją išduoda, Gizelė išvyksta į Maskvą siekti balerinos karjeros. Atlikdama Mirštančios gulbės šokį balete „Gulbių ežeras“ mergina patraukia tapytojo Glinskio akį. Jo manymu, tobulas grožis atsiskleidžia tik mirtyje. Jis nori, kad jo naujam paveikslui pozuotų Gizelė. Po Spalio revoliucijos bolševikų valdžia filmą uždraudė. „Mirštanti gulbė“ šiemet švenčia 100 metų jubiliejų. (N-7)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Drama
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Kriminalinis
Drama, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai