Karo prakeikti

Žanras
Karo drama
Šalis
Belgija
Vaidina
Baert, Suzanne Berni, Fernand Crommelynck
Metai
1914
Režisierius
Alfred Machin
Laikas
50 min

Karo pilotas, viešėdamas bičiulio namuose, įsimyli jo seserį. Netikėtai prasidėjus karui, draugai atsiduria priešingose pusėse. Jaunai moteriai su nerimu tenka laukti žinių iš abiejų – brolio ir mylimojo. Kino ekranuose dar prieš Pirmojo pasaulinio karo pradžią pasirodęs pranašiškas Alfredo Machino kūrinys nepelnytai užmirštas.

Filmas stebina techninėmis naujovėmis, neįtikėtinai kruopščiai pritaikytomis spalvomis ir sukrečia savo humanistiniu patosu. (N-7)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Drama
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Kriminalinis
Drama, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai