Europos paveldo dienų metu kviečiame priimti nepamirštamą iššūkį! 
Žygiuodami vienomis vaizdingiausių Lietuvos vietų, pažinkite net 6 piliakalnius tarp Vilniaus ir Kernavės. 

Žygeiviams bus nužymėtos net 3 trasos vaizdingame Neries slėnyje, kur jie galės įveikti 15 km (ir aplankys 4 piliakalnius), 22 km (5 piliakalniai!) ar 38 km (oho net 6 piliakalniai!). 

Ant piliakalnių žygeivių lauks paveldo pristatymo specialistai, o 16:30 val. prie Bradeliškių piliakalnio vyks žygio pabaigos renginys! Visi maršrutai - žiediniai, pabaigoje bus grįžtama į žygio pradžios tašką. Atvykimu į žygio pradžios ir pabaigos tašką Dūkštose (iš Vilniaus ar kitų miestų) dalyviai rūpinasi savarankiškai.

Registacija į žygį:
15 km trasa - http://bit.ly/2w1eBk5
22 km trasa - http://bit.ly/2u01O48
38 km trasa - http://bit.ly/2w1rHhc

Visa informacija ir platesnė programa - http://neriesparkas.lt/pesciuju-zygis-paveldo-galia-piliakalniai-2017-09-16/

Rugsėjo 16-17 dienomis piliakalnius pažinti kviesime ne tik žygiuojant pėsčiomis, bet ir plaukiant plaustais bei važiuojant automobiliais. Kviečiame prisijungti! Daugiau informacijos apie dviejų dienų pažinimo nuotykį:http://bit.ly/2ufFizh

Kiekvienas žygeivis bus kviečiamas "kolekcionuoti" per dvi dienas aplankytus piliakalnius nusifotografuojant (ar padarant asmenukę) prie ant piliakalnio įsmeigtos vėliavėlės. 13 ir daugiau piliakalnių per dvi dienas aplankiusių keliautojų laukia prizai - knygos "Atrask Lietuvą" ir "Neris tarp Vilniaus ir Kernavės". O visiems keliautojams dovanojame dovaną - sekmadienį apsilankymas moderniame UNESCO pasaulio paveldo vietovės - Kernavės - archeologijos muziejuje bus visiškai NEMOKAMAS!

Sekite naujienas - ir susitikime ant piliakalnio tarp Vilniaus ir Kernavės!

Projektą organizuoja: Neries regioninio parko direkcija
Projekto partneris: Kernavės kultūrinio rezervato direkcija
Projektą dalinai finansuoja: Lietuvos Kultūros taryba, Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija