Kiškių mokykla

Žanras
Animacija
Šalis
JAV
Vaidina
Ben Boxberg
Metai
2017
Režisierius
Ute von Münchow-Pohl
Laikas
1 val 19 min

Filmo “ Kiškių Mokykla “ pagrindinis herojus jaunasis kiškutis Maksas, atsitiktinai patenka iš pirmo žvilgsnio į keistokai senamadišką “Kiškių mokyklą”. Pilnas aprašymas Išdykėliui ir padaužai Maksui  buvimas šioje mokykloje tampa tikra kankyne ir  rimtu  išbandymu ir viskas apie ką jis svajoja ,tai kuo greičiau ištrūkti iš jos ir sugrįžti į namus .

Tačiau , netrukus po pažinities su išmintinga ir paslaptinga  kiškių mokyklos mokytoja Madam   Hermonia   ir kiškute  Emi , netikėtai pasikeičia   ir Makso  planai. Jis sužino labai paslaptingą ir  svarbią  “Kiškių mokyklos “ paslaptį , kuri slepia artefaktą ir vadinasi ji “Auksinis kiaušinis”. Šią paslaptį  žino ir  nenaudėlių Lapinų  šeiminėlė, kuri jau ilgą laiką bando “nugvelpti”  tą vienintelį “ Auksinį kiaušinį”.

Jeigu jie įgyvendis savo sumanyta planą ...tai , tada .....

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Drama
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Kriminalinis
Drama, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai