Kasablanka

Žanras
Drama, romantinis
Šalis
JAV
Vaidina
Humphrey Bogart Ingrid Bergman Paul Henreid
Metai
1942
Režisierius
Michael Curtiz
Laikas
1 val 42min

Tik rugsėjo 18-19 dienomis FORUM CINEMAS Vilniuje ir Kaune pamatyk visų laikų geriausią dramą KASABLANKA didžiuosiuose ekranuose.

Filmas statytas Antrojo Pasaulinio Karo metu, siekia atskleisti žmogaus kančias tarp, vieno veikėjo žodžiais tariant, meilės ir dorybės. Jis turi pasirinkti tarp meilės moteriai ir pagalbos jai bei jos vyrui, Rezistencijos lyderiui, pabėgti iš Viši kontroliuojamo Maroko miesto Kasablankos, kad galėtų kovoti prieš nacius. Nors tai buvo A-sąrašo filmas su žinomomis žvaigždėmis ir geriausiai vertinimais scenaristais – Julius J. Epstein, Philip G. Epstein ir Howard Koch paminėti kaip prisidėję prie filmo scenarijaus kūrimo – nei vienas iš tų kurie dalyvavo filmo produkcijoje nesitikėjo, kad Kasablanka bus kuo nors daugiau nei įprastu filmu, tai buvo vienas iš daugybės Holivudo filmų „kepamų“ kiekvienas metais.

Filmas 1944 metais buvo nominuotas net 8 „Oskarams“ ir laimėjo 3: už geriausią filmą, režisūrą bei scenarijų.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Drama

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai