Pelešiano tyla/ Gyventojai

Žanras
Dokumentika
Šalis
Italija
Vaidina
Pietro Marcello/ Artavazd Pelešian
Metai
2011
Režisierius
Pietro Marcello/ Artavazd Pelešian
Laikas
1 val 01 min

Pelešiano tyla.

Pirmą kartą per trisdešimt metų A. Pelešianas sutinka atskleisti savo pasaulį. Filmas prasideda susitikimu su režisieriumi Maskvoje. Filmo kūrėjai kartu keliauja po miestą, režisieriui svarbias vietas, aplanko jo mokytojų kapus. Naudojami ne tik fragmentai iš A. Pelešiano filmų, bet ir niekur nerodyta archyvinė medžiaga, kurioje užfiksuotas armėnų režisieriaus gyvenimas, studijų laikotarpis. (N-13)

Gyventojai.   

Panoraminiai migruojančių gyvūnų vaizdai, narvuose besiblaškantys žvėrys. Filmas kupinas laukinio gyvenimo panikos. „Daug žmonių pasijuto suerzinti ar įžeisti mano filmo „Mes“. Po šios patirties, aš buvau taip įsiutęs, kad nusprendžiau sukurti filmą apie gyvūnus. Rodydamas gyvūnų elgesį, aš nieko nenuliūdinsiu, tačiau, filmuodamas juos, galiu atskleisti tą patį, ką matau žmonėse“, – sako režisierius.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Drama

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai