Sportpoint užkariauja krepšinio areną ir kviečia į naują savo parduotuvę, kurioje – didžiausias krepšinio prekių asortimentas Lietuvoje. Tritaškiai, atkovoti kamuoliai, kontratakos ir strateginiai žaidimo deriniai – viskas kur kas paprasčiau, kai tavo apranga ir batai tavęs nevaržo.

adidas pasitiki ir vertina garsiausi ir geriausi pasaulio ir Lietuvo krepšininkai, o James Harden (Houston Rockets) ir Damian Lillard (Portland Trail Blazers) yra sukūrę savo vardo adidas kolekcijas. adidas nuolat tobulina krepšinio aprangą ir batelius tam, kad jie ne trukdytų, padėtų pasiekti dar aukštesnių rezultatų.

Todėl SPORTPOINT ir ADIDAS kviečia savo ribą peršokti kartu! Jau rugsėjo 26 d. susitinkame prie naujosios Sportpoint parduotuvės – šok kuo aukščiau ir laimėk tavo krepšininko karjerą į naujas aukštumas pakelti padėsiančius prizus! Tavo šuolį vertins žymūs krepšininkai, o šventės nuotaiką kurs DJ Swix.

Registracija tęsiasi iki rugsėjo 24 d. Kad viskas būtų sąžininga ir teisinga, dalyvius suskirstėme į tris kategorijas pagal ūgį – pasirink savąją, registruokis ir lauk mūsų patvirtinimo rugsėjo 25 d. telefonu arba elektroniniu paštu! Jei dalyvių bus daugiau nei vietų, vertinsime ir tavo atsakymus į klausimus – tad įjunk fantaziją ir pirmyn!

Jei tavo ūgis iki 170 cm: https://goo.gl/vo7yHu 
Jei tavo ūgis 170 - 185 cm: https://goo.gl/J27sfG
Jei tavo ūgis >185 cm: https://goo.gl/VCG719