I dalies spektaklis

Režisierė – Olga Lapina

Scenografas, kostiumų dailininkas – Marijus Jacovskis

Muzikinės dalies vadovas - Artiom Tulčinskij

Vaidina: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas, Ilona Kvietkutė

PREMJERA - 2012 m. lapkričio 4 d.

Spektaklio trukmė 55 min.

Vilniaus Mažasis teatras kviečia mažuosius (3 - 11 m.) žiūrovus į Auksinio scenos kryžiaus už spektaklį vaikams laureatės Olgos Lapinos sukurtą spektaklį. Jaunąją režisierę premjerai įkvėpė skandinavų literatūra, kuri jai imponuoja atmosferiškumu, ryšiu su gamta, jos gebėjimu atskleisti vaikų mąstymo mechanizmus: „Ji kupina įvairių žmogiškų santykių atspalvių, nebijo ne „vaikiškų“ temų, tokių kaip mirtis, vienatvė, išdavystė. Tokiose temose slypi milžiniškas potencialas teatrui.“. Spektaklis pasakos apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę.

Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviems pusėms surasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo susikaustymo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra?

Apie visa tai spektaklyje „Brangusis atrakcionų parko dėdė“ kartu su režisiere kalba, judesiu ir muzika svarstys aktoriai: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas ir Ilona Kvietkutė. Jiems taip pat talkins scenografas Marijus Jacovksis bei muzikinės dalies vadovas Artiom Tulčinskij.