Pasidalink savo gyvenimo akimirka su nepažįstamaisiais - išlaikykime tarpusavio akių kontaktą ir taip prisidėsime prie žmoniškumo puoselėjimo Vilniuje!

Tai yra Didžiausias Pasaulyje Akių Kontakto Eksperimentas 2017, tarptautinis renginys, koordinuojamas „Liberators International“ ir organizuojamas daugelyje pasaulio miestų. O kiekvieno vilniečio dalyvavimas padės sukurti pasaulinį video pranešimą taikai ir ryšiui tarp žmonių. Įvairiuose pasaulio miestuose dalyviai susirinks būtent rugsėjo 23-ąją.

Oficialus renginio tinklalapis yra čia: www.eyecontactexperiment.com

Idėja yra paprasta:

1. Plakatai skelbs „Kur dingo ryšys tarp žmonių? Pažiūrėk 1-ą minutę į kito žmogaus akis, kad suprastum ...“ (Gali pasižiūrėti video, kuris yra šio renginio aprašyme ir pamatysi, kaip tai vyko praeitais metais).

2.Mes kviečiame tiesiog atsisėsti atvirtoje erdvėje (ją tikrai pamatysi priešais Viliaus rotušę) vienas prieš kitą ir pasidalinti dėmesiu vienas kitam tiesiog žiūrint į akis.

3.Leisk sau būti matomu(-a) ir ramiai žiūrėk į priešais Tave esančio žmogaus akis. Kai sukursi saugią aplinką, galinčia priimti meilę, kitas žmogus pajus tarpusavio ryšį.

4. Kviečiam užsiregistruoti.

Tai svarbu, kad būtų laiku pateikta informacija: http://bit.ly/OfficialEyeContact2017

5. Renginio dieną...

Mes tiesiog smagiai praleisime šeštadienio popietę, o filmuotą medžiagą ir foto akimirkas išsiųsime šios idėjos autoriams (The Liberators) į Perto miestą Australijoje. Ten bus sumontuotas reportažas, kuriuo bus pasidalinta su visu pasauliu.

Organizatoriai rekomenduoja apsirengti patogiais rūbais, su savimi turėti kilimėlį, pagalvėlę ar sulankstomą kėdutę. Taip pat galima atsinešti tiesiog gimnastinį lanką, kuris pasitarnautų tiems, kas norės stovėti vienas priešais kitą rato viduje.

Šis renginys oficialiai užgimė čia: www.theliberators.org & www.eyecontactexperiment.com.

Partneriai Lietuvoje: Lithuania inTegra House bendruomenė/community, Infinitas, Points of You Lietuva

Kur? Rotušės aikštė

Kada? šeštadienį 15:00